Як підтягнути ручник. підтягти ручник калини спорт.

Важіль гальма повинен утримувати автомобіль на ухилі 16-20%. Якщо з яких-небудь причин, вас не влаштовує стоянкове гальмо, і ви вирішите самостійно підтягнути ручник . Що для цього знадобитися? Як це зробити?
Вам знадобиться
  • Оглядова яма, мінімальний набір ключів від 12мм до 17мм, щітку по металу, мастильно-проникаюча рідина WD-40, захисні засоби.
Інструкція
1
Підніміть задню частину машини за допомогою домкрата. Знайдіть, де сходяться два троса з задніх коліс, в цьому місці, і перебувати регулювальна гайка.
2
Щіткою по металу, очистіть різьблення шпильки від бруду. Будьте обережні бережіть очі і шкіру обличчя, користуйтеся захисними засобами (окуляри, рукавички, спецодяг)
3
Відповідним ключем, звільніть контргайку, потім тримаючи шпильку, затягніть гайку регулювання стоянкового гальма, так що б прокручуючи колесо, воно крутилося безперешкодно, але ледь чутно човгати по колодкам.
4
Піднявши ручник , спробуйте прокрутити заднє колесо. Якщо вам здається, що натяжка не достатня, то підтягніть гайку ще. Якщо навпаки, розслабте. Після того як ви переконалися в достатності регулювання, затягніть контргайку.
Корисна порада
Якщо виникають складнощі з відкручування, скористайтеся мастильно-проникаючою рідиною WD-40.