Як замінити розетку: поради майстрів.

Виконання косметичного або капітального ремонту в своїй квартирі або офісі неможливо без повної або часткової заміни електропроводки або її окремих частин. Для простої заміни розетки не обов'язково викликати фахівців - з цим завданням під силу впоратися самостійно.
Вам знадобиться
  • У більшості випадків знадобиться тільки викрутка.
Інструкція
1
Насамперед слід відключити електрику. Якщо в електричному щитку мережу розділена на групи, знайдіть групу, до якої належить потрібна вам розетка і вимкніть автоматичний вимикач. Якщо ви не впевнені в правильності вибору автомата, то вимкніть головний рубильник - зазвичай він розташовується в щитку крайнім зліва.
2
Відкрутіть гвинт між контактами розетки - він кріпить декоративну накладку (лицьову панель) до механізму розетки.
3
Наступним кроком слід оглянути механізм розетки і спосіб його кріплення. Варіанти можуть бути різними в залежності від типу розетки і наявності або відсутності підрозетника. У кожному разі, потрібно відкрутити два гвинти, які тримати механізм розетки в підрозетники або отворі стіни.
4
Звільнивши механізм розетки, можна відкрутити дроти, не допускаючи їхнього зіткнення між собою або з корпусом розетки. Справа в тому, що контакт нульового дроти і дроти заземлення може волати замикання в електроланцюзі, навіть якщо на дану групу не подається харчування.
5
Тепер можна підключати дроти до нової розетки. Фазний і нульовий дроти можна підключати до одного з двох основних контактів, а дріт заземлення слід підключати до контакту з відповідним маркуванням. Зазвичай контакт заземлення знаходиться посередині, між основними контактами розетки.
6
Підключивши дроти, розетку можна встановлювати в посадочне місце, а зверху кріпити лицьову панель. Перед тим як ви закріпіть лицьову панель, переконайтеся, що механізм встановлений за рівнем.