Як привітати красиво.

Коли любиш людину, то вам завжди хочеться дарувати йому подарунки і влаштовувати свята. При цьому ще невідомо, хто отримає від подарунків та привітань більше задоволення - ви чи той, хто їх отримав. Привітати красиво хочеться будь-яку жінку, але особливо ту, яку любиш. Одне тільки турбує - наближається день народження коханої і хочеться привітати її красиво, але от як це зробити, завжди трошки проблема.
Інструкція
1
Для початку подбайте про розкішний букет, який посильний принесе за вказаною вами адресою вранці, до її пробудження. Якщо в цей день ви прокинетеся разом з нею, то прийміть квіти у кур'єра самі і поставите їх у вази перед тим, як вона відкриє очі. Якщо в цей ранок ви не можете бути з нею поряд, то вони тим більше стануть для неї дуже приємним сюрпризом, що нагадує про вашу любов.
2
В якості ефектного поздоровлення ви можете замовити кольоровий банер або рекламний щит із поздоровленням, який буде встановлений перед її вікнами. Така «листівка» розміром 3 на 6 метрів теж справить незабутнє враження.
3
Якщо ваша улюблена - особа романтична і не меркантильна, то подаруйте їй зірки. Для цього достатньо придбати для неї домашній планетарій, в який входить справжнісінький телескоп і карта зоряного неба. Запевняємо вас, що нічне небо - дуже захоплююче видовище.
4
Напевно ви знаєте, про що мріє ваша любов. Бути може, ви зможете допомогти їй у втіленні її мрії - оплатіть їй курси водіння автомобілем або майстер-клас з управління яхтою. Підійде і гірськолижний костюм з оплатою навчання азам майстерності з інструктором-професіоналом.
5
Існує безліч фірм, їх сайти можна знайти і в інтернеті, які допоможуть вам подарувати їй незабутні враження. Це може бути подорож на двох, туристична поїздка на конях, стрибок з парашутом або занурення під воду - дайвінг.
6
Звичайно, ми не виключаємо і традиційні подарунки - дорогі ювелірні прикраси, ексклюзивні духи, натуральну шубку або романтичний вечір в ресторані, який може завершитися чудовим салютом в її честь. Але все-таки, нам здається, що цікаві події, нові місця і незвідані враження - ось що буде для неї самим незабутнім і красивим поздоровленням.