Як поставити мелодію на дзвінок у айфоне. скачати мелодію для дзвінка на айфон.

Для багатьох після покупки iPhone стає відкриттям те, що використовувати як дзвінка звичайну пісню в форматі mp3 можна. Мелодія для дзвінка повинна бути записана в форматі m4r і бути не довше 40 секунд.
Інструкція
1
Якщо у вас ще немає програми iTunes, обов'язково скачайте її на офіційному сайті Apple і встановіть її на свій комп'ютер - без неї закачати в iPhone музику буде проблематично.
2
Після установки iTunes запустите програму. В меню зліва виберіть розділ «Музика» і перетягніть в нього свої музичні записи.
3
Виберіть потрібну композицію і клацніть на ній правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт «Інформація». Перейдіть на вкладку "Параметри" і встановіть прапорці навпроти «Старт» і «Стоп».
4
В поле «Старт» введіть час початку рингтону, а в полі «Стоп» час закінчення. Пам'ятайте, що довжина мелодії не повинна перевищувати 40 сек.
5
Натисніть кнопку «ОК», а потім клацніть знову на композиції правою кнопкою і виберіть команду «Створити версію AAC».
6
Зачекайте кілька секунд, поки поруч не з'явиться створений вами рінгтон з тим же ім'ям. Перетягніть його мишкою на робочий стіл і змініть розширення файлу з m4a на m4r.
7
Тепер перетягніть файл у розділ «Рінгтони» в меню iTunes і підключіть iPhone до комп'ютера.
8
Після того, як iPhone визначиться і додасться як новий пристрій в меню iTunes, перетягніть створений вами рінгтон з вже знайомої вам папки «Рінгтони» в однойменну папку на iPhone.
9
iTunes повідомить про синхронізацію пристроїв, а рингтон з'явиться у вашому iPhone. Відкрийте його і виберіть меню «Налаштування» - «Звуки» - «Рінгтон». Знайдіть свою мелодію і відзначте її прапорцем. Тепер ваша мелодія буде використана в якості дзвінка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fuZTYvB3zW0