Як знайти адреси пошти.

За допомогою пошти ви можете відправляти і отримувати листи, посилки, грошові перекази, а також виписувати журнали, газети, книги і т.д. Як правило, декілька поштових відділень є в кожному районі міста. Знайти потрібне вам не складе ніяких труднощів.
Вам знадобиться
  • Інтернет,
  • телефон
Інструкція
1
Зателефонуйте в будь-яку довідкову службу, назвіть район свого проживання, ваша домашня адреса. Оператор назве вам адресу найближчого до вас поштового відділення.
2
Подивіться в інтернеті. Наберіть в пошуковику район вашого проживання, словосполучення "поштове відділення", а далі дивіться по карті, де знаходиться найближча до вас пошта.
Зверніть увагу
Обов'язково телефонуйте по вказаному телефону перш, ніж іти на місце. Буває, що адреса пошти міняється, а поновлення на сайти викладають не відразу. Заодно дізнаєтеся графік роботи пошти і зможете задати всі ваші запитання.
Корисна порада
Зайдіть на сайт Головного поштового відділення вашого міста - там знаходиться перелік всіх поштових відділень по районам з адресами і телефонами.
Поштовий індекс необхідний, щоб якомога швидше визначити регіон, в який відправляється лист. Саме по поштовим індекс ам наші листи сортуються автоматично. Якщо поштовий індекс не зазначений на конверті, то машина не зможе правильно визначити адресу поштового відділення, за яким закріплений адресу одержувача. Невірно написаний індекс може привести до помилки ідентифікації. Лист може легко загубитися на неосяжних просторах нашої батьківщини, так що краще знати правильний індекс одержувача і вірно вказувати його на поштовому конверті. Як дізнатися поштовий індекс по адресою одержувача, якщо вам його не надали?
Вам знадобиться
  • • точна адреса одержувача вашого листа;
  • • відділення пошти;
  • • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Найлегше дізнатися поштовий індекс для тих, хто не має доступу в мережі інтернет, на пошті. Якщо ваше поштове відділення не має доступу в інтернет, то поштовий співробітник зможе знайти індекс за спеціальним довідником.
2
Якщо ж ви можете вийти на простори інтернету, то дізнатися індекс простіше простого. Наберіть в пошуковику запит: «як знайти поштовий індекс по адресою». Ви тут же станете володарем десятка посилань, за допомогою яких ви легко знайдете потрібний вам індекс по адресою .Наприклад, http://www.e-adres.ru/index/postcodes/? start = 1. Тут потрібно вибрати зі списку необхідний регіон, після чого відкриється наступний список з населеними пунктами, що входять до складу обраного регіону. Далі потрібно, з знову відкрився списку, вибрати місто або район. Після цього відкривається список всіх вулиць і дрібних населених пунктів (сіл) із зазначенням індекс а.
3
Крім того, на сайті пошти РФ є такий самий сервіс, за допомогою якого ви легко знайдете поштовий індекс . Все дуже просто.Нужно зайти на сайт «Пошти РФ» (http://www.russianpost.ru/). На головній сторінці сайту є розділ, який називається «Сервіси». Він містить два види услуг.Для того щоб знайти поштовий індекс , потрібно дізнатися дані поштового відділення, яке займається обслуговуванням адреси, де проживає одержувач вашого листа. Клікніть по напису «Пошук відділення поштового зв'язку» - відкриється окно.Здесь можна ввести всі складові адреси в окремі рядки з випадають меню. Можна ввести відомий вам адресу в рядок, розташовану трохи нижче, коми та додаткову інформацію (типу, район або пер.) Не вводити. Все даний в рядку розділяються пробілами, при цьому вводиться тільки номер дома.После того, як дані введені, потрібно натиснути на кнопку «Знайти», яка розташована внизу сторінки. Ви отримаєте повну адресу, включаючи індекс і телефон, потрібного вам поштового відділення.