Як зробити блок.

Багато при будівництві власного будинку або ремонту в квартирі, бажаючи заощадити, виробляють будматеріали самостійно. Зробити блок можна за допомогою спеціального верстата для виробництва шлако блок ів. При цьому ціна блок а буде на 40-50% нижче ринкової.
Вам знадобиться
  • Цемент.
  • Кварцовий пісок.
  • Шлак доменний гранулированный
  • Вода.
  • Бетономешалка.
  • Оборудование для виробництва шлакоблоків.
Інструкція
1
Підготуйте верстат для виробництва шлако блок ів. Потім замісіть бетон в бетономішалці, використовуючи 200 кг цементу, 0,4 м? кварцового піску, 0,9 м? шлаку доменного гранульованого, і 100-140 л води (пропорції дано приблизні). Отримайте 1 м? щлакобетона, з якого можна отримати приблизно 82-83 шлако блок а.
2
Завантажте суміш у верстат для виробництва шлако блок ів. Такі верстати є в різних варіаціях: розрахованих на одночасне виробництво одного, двох, трьох або чотирьох шлако блок ів.
3
Вирівняйте покладену суміш кельмою до необхідного рівня. Якщо в кутах утворилися порожнини, їх необхідно усунути, засипавши в них бетон.
4
Увімкніть вібратор верстата для виробництва шлако блок ів. Коли верстат підніметься, необхідно вимкнути вібратор.
5
відтягнув блок в сторону і приступите до виробництва нового.
Зверніть увагу
Перед тим, як заважати бетон, звіртеся з довідковою літературою. Не засипте цемент, пісок, граніт і інші складові «на око». Пам'ятайте, що для різних видів бетону необхідні різні пропорції.
Корисна порада
Вода для виробництва шлакоблоків підійде водопровідна, питна. Наступні характеристики піску впливають на якість бетону: зернистість, наявність і склад домішок.