Як зробити обвіс.

Обвес - один з найпоширеніших видів сучасного тюнінга. З його допомогою можна не тільки до невпізнанності змінити зовнішній вигляд машини, але і поліпшити аеродинамічні властивості свого автомобіля.
Інструкція
1
Для початку фахівці по Тюніг радять визначитися: а для яких цілей вам потрібен обвіс? Просто для зміни зовнішнього вигляду або для того, щоб поліпшити аеродинаміку? Якщо ваш варіант - зовнішній вигляд, то обвіс робиться на основі старого, без нових дірок в кузові. Якщо для поліпшення гоночних якостей, то вам доведеться вирішити: чи робити глобальна зміна кузова або обійтися без істотного демонтажу деталей.
2
Якщо ви будете модернізувати існуючий бампер, то несуча конструкція залишиться без змін. Це, в свою чергу, забезпечує збереження заводської міцності деталей і, відповідно, вашу безпеку. Тому такі обважування можна порекомендувати тим, хто хоче зробити бампер своїми руками. Складніші переробки краще узгодити з фахівцями з тюнінгу.
3
Найпростіші варіанти обважень робляться з епоксидної смоли, складніші із пластику, а найдорожчими і міцними є металеві варіанти.
4
Для того, щоб виготовити обвіс зі скловолокна вам знадобитися зробити з пінопласту модель майбутньої конструкції. Після цього за допомогою монтажної піни, пластиліну та канцелярських ножів модель виводиться під обклеювання. Далі конструкція обклеюється стеклотканью й залишається для висихання. Після того, як все застигло, пінопластовий каркас видаляється, а на епоксидці робляться кронштейни для кріплення. Конструкція прикручується на кузов, місця кріплення затираються шпаклівкою, а вся конструкція підлягає фарбуванню.
5
Для обважування із пластику знадобиться болванка, яку роблять з липи, бальзи або щільного пінопласту. Як правило, її грунтують для зміцнення поверхні. Робочі поверхні болванки натираються воском свічки або поліролью (потім необхідно почекати близько години і розтерти поверхню шерстяною тканиною). Потім береться спеціальний термо-пластик і по інструкції розплавляється і кріпиться на болванку. Метод виготовлення пластикового бампера досить складний і трудомісткий, тому краще звернутися за консультацією до фахівця.
6
Не менш складно виготовитися новий обвіс з металу. Для цього необхідно зняти старий обвіс, вирізати з металевих листів шматки потрібної форми, приклепати їх один до одного і до кузова автомобіля. Потім поверхню шпатлюют, грунтують і фарбують. Такі обважування є найскладнішими у виконанні, але є більш міцними, ніж епоксідовие і пластикові побратими.
Аеродинамічний обвіс призначений для додання машині спортивного, зухвалого вигляду і для поліпшення її керованості і поведінки на великих швидкостях. Обвіс переднього бампера служить для того, щоб потік повітря притискав передок машини, обвіс порогів прибирає бічні завихрення і оберігає їх від корозії, обвіс заднього бампера призначений для ліквідації потоків повітря за машиною, які намагаються відірвати від дороги задню частину авто. Обвіси на ВАЗ починають працювати тільки зі швидкості приблизно 120 км/год.
Інструкція
1
Прямо на машині почніть вилепливать ваш майбутній обвіс, наприклад, бампер. Краще це зробити з пластиліну, використовуючи для збереження форми дріт. Подбайте про те, щоб отриману конструкцію можна було легко зняти.
2
Намагайтеся, щоб все було зроблено ідеально, інакше на готовому макеті буде багато метушні. Заздалегідь підготуйте поглиблення під повітрозабірники і додаткові фари і інші елементи, якщо хочете їх зробити.
3
Приготуйте дерев'яний ящик для вашої конструкції, передбачивши підтримки для макета. Потім зробіть гіпсову суміш, яку залийте в ящик, в якому вже висить на підтримках бампер. Тепер запасіться терпінням і чекайте поки конструкція висохне.
4
Після висихання конструкції, вийміть пластилінову форму і у вас в руках залишається гіпсова порожнина, в якій Висвердліть тонкі отвори для відводу повітря. Промажьте її кремом або вазеліном і викладайте стеклотканью. Після того, як викладіть близько 1,5 - 2 мм, прокладете всі тонкої сіткою, а потім знову 1 - 1,5 мм склотканини.
5
Готовий бампер повинен гарненько висохнути і затвердіти. Після цього витягніть його з форми і акуратно обріжте надлишки, зашліфуйте нерівності і виступи, і потім вішайте конструкцію на автомобіль, остаточно підганяючи все на місці.