Як замінити личинку в замку. слюсар ремонтник ремонт дверних замків ключі.

Простий і недорогий спосіб змінити ключі від замка - замінити його личинку . Справитися з цим завданням під силу будь-кому, тим більше що робота передбачає використання тільки одного інструмента, який знайдеться, мабуть, в кожному будинку.
Вам знадобиться
  • Викрутка
Інструкція
1
Щоб замінити личинку (запірний механізм) досить відкрутити всього один болт, який утримує її в замку. Відкрийте двері і уважно огляньте частину замку на торцевій стороні дверного полотна. Замок прикручений до дверей двома шурупами, які розташовуються зверху і знизу. Трохи нижче засува замка ви побачите капелюшок болта, який утримує запірний механізм в замку.
2
Викриття болт. Тепер запірний механізм нічого не утримує в замку. Спробуйте вийняти личинку , а якщо вона не подасться, то трохи покрутіть її ключем, одночасно пробуючи її витягнути назовні.
3
Тепер можна вставити новий запірний механізм в посадочне місце. Зробити це потрібно таким чином, щоб отвір для болта виявилося приблизно посередині дверного полотна. Вставте болт на колишнє місце і прикрутіть личинку до замку. Вся ця робота не забере у вас і пари хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gbpL81QYRjo
Корисна порада
Вибираючи нову личинку для замку, не купуйте занадто дешеві зразки - ключі в таких механізмах не надто надійні і часто ламаються в замку. Зручні варіанти запірних механізмів, в яких внутрішня сторона личинки виконана у вигляді «баранчика», що дозволяє відкривати і закривати замок без ключа.