Як підібрати ім'я до батькові.

Вибір імені - чи не найважливіший момент у житті людини. Ім'я дійсно впливає на долю і здатне змінити її кардинально. Семантику імені варто враховувати і при підборі пари ім'я-по батькові.
Вам знадобиться
  • Довідники, книги, сайти по темі семантика імен.
Інструкція
1
Підбирайте ім'я до батькові, виходячи з принципу сімейної наступності. Якщо у вашій родині з якої-небудь з ліній передається одне і те ж ім'я - ваше право дотримати традицію чи перервати її. Відомо, що люди, у яких ім'я збігається з по батькові особливо яскраво в своєму характері проявляють ті риси і якості, значення яких закладено в імені. Наприклад, ім'я Александр значить "переможець". Отже, ви посилити вольовий характер, прагнення бути першим у всьому у свого сина, якщо назвете його Олександром на честь батька. Але пам'ятайте, що вдалим буде і поєднання Антон Олександрович, так як Антон в перекладі з грецького означає "вступає в бій". Володимир Олександрович означатиме "володіє світом переможець".
2
Підбирайте ім'я, виходячи їх принципу фонетичної сполучуваності. Постарайтеся підібрати ім'я до батькові таким чином, щоб вони перегукувалися між собою не тільки за змістом, а й фонетично (тобто на рівні звуків). Наприклад, Маргарита Петрівна, Валентина Іванівна, Денис Сергійович, Павло Олексійович і т.п.
3
Дотримуйтесь стильове єдність. Наприклад, якщо ви хочете назвати свою дочку ніжним ім'ям Лілія (Ванесса, Сніжана, Ангеліна), задумайтеся, чи вдало звучатиме це ім'я, якщо батька звуть, наприклад, Федір, Іван, Василь і т.п.? Той же принцип варто враховувати при підборі імені до прізвища.
Зверніть увагу
Існує думка, що не варто давати дитині імена родичів і взагалі називати його в чиюсь честь, так як з прийняттям імені він може перейняти деякі риси характеру цієї особистості або навіть повторити долю. І крім того, кожен новий людина повинна і може бути унікальним - подаруйте своїй дитині шанс прожити унікальну життя.
Корисна порада
Перед тим, як дасте ім'я дитині, як слід ознайомтеся з тлумаченням імен, використовуючи спеціальну літературу.