Як поміняти двірники.

Автомобільні склоочисники повинні відповідати ряду вимог: забезпечити рівномірний притиск, еластичність, пружність, морозостійкість. Рано чи пізно двірники приходять в непридатність і вимагають заміни. Для цього вам знадобитися мінімум інструментів і знань.
Вам знадобиться
  • Мінімальний набір ключів
Інструкція
1
Візьміть ключ відповідний кріпленню двірників, зазвичай це ключ на 10мм. Відсунувши захисний ковпачок на кріпленні двірників, відкрутіть гайку і зніміть склоочисник з конуса. Не рідко на конусі бувають шліци, які ускладнюють зняття двірника. В цьому випадку для зняття використовуйте велику викрутку, акуратно підчепивши, видаліть старий двірник, обов'язково запам'ятавши його становище на лобовому склі.
2
Посадіть на конус новий двірник, в такому ж становищі, що і до зняття. Надіньте на шпильку шайбу гровер, накрутите гайку і затягніть її. Затягувати гранично обережно, щоб не зірвати різьбу, інакше зафіксувати двірник виявиться неможливим.
3
Проробіть такі ж дії з другим двірником, і якщо потрібно - з двірником заднього скла.
4
На заключному етапі включите двірники і простежте за траєкторією руху. Двірники повинні працювати рівномірно, нічого не зачіпаючи.