Як зробити бампер. виготовлення бамперів з піни.

Сучасні автомобілі піддаються постійному поліпшенню за допомогою пластикових обважень, званих аерокітом або бодікітамі. Багато компаній і ательє тюнінгу виготовляють бампера незвичайної форми, проте їх продукція досить дорого коштує. Але можна виготовити бампер і самому.
Вам знадобиться
  • Епоксидна смола, склотканина, кисті, малярний скотч, фольга, пінопласт, монтажна піна, бампер-донор.
Інструкція
1
Розташовуємо бампер-донор від автомобіля на слюсарній верстаті або спеціально виготовленої підставці в гаражі. Оклеиваем його тильну (внутрішню) сторону малярським скотчем в декілька шарів.
2
Розмічаємо на шарі скотчу місце розташування конструктивних елементів бампера - це можуть бути технологічні отвори для забору повітря, елементи тюнінгу, отвори під додаткову оптику і т.д.
3
Приклеюємо шматки пінопласту на бампер прямо на шар малярного скотча. За допомогою гострого ножа надаємо пінопласту необхідну форму. Проклеюємо також пінопласт в місцях кріплення бампера до автомобіля.
4
По краях бампера -донора закріплюємо шматки картону і також оклеиваем їх малярським скотчем. Це необхідно для утримання малярської піни від розтікання. Заповнюємо необхідні місця малярської піною. Залишаємо на кілька годин для повного застигання.
5
Видаляємо картон по краях бампера . Знімаємо старий бампер із застиглою конструкції. Раніше наклеєний скотч допоможе провести цю операцію набагато легше. За допомогою наждачного паперу і гострого ножа зачищаємо краю вийшла основи майбутнього бампера . Доводимо стан до рівною і гладкою поверхні.
6
обклеюють всю основу бампера фольгою і приступаємо до нанесення епоксидної смоли і склотканини. Спочатку промазуємо епоксидкой фольгу, потім наносимо шар склотканини. Розгладжуємо її за допомогою пластикового скребка, не допускаючи утворення складок або повітряних бульбашок. Потім знову наносимо шар епоксидної смоли і новий шар склотканини. Повторюємо процедуру 5-6 разів. Залишаємо бампер до повного висихання.
7
роз'єднувати всю конструкцію. Спочатку витягаємо основу. Для більш зручного витягання може виникнути необхідність розрізати її на шматки. Отриманий новий бампер поліруємо наждачним шкуркою до ідеально рівній поверхні. Потім грунтуем і фарбуємо. Виготовлений власними руками бампер готовий.
Зверніть увагу
Роботи з епоксидною смолою слід проводити тільки в гумових рукавичках.
Корисна порада
Піну треба наносити тонким шаром, оскільки вона збільшиться в об'ємі.