Як форматувати флешку.

Форматування - це процес повного очищення дискового простору, який може застосовуватися для швидкого видалення всіх файлів як на жорсткому диску, так і на флеш-накопичувачі. Розглянемо порядок дії при форматуванні флешки в операційній системі Windows.
Інструкція
1
Для початку уважно огляньте флешку . Деякі виробники оснащують свої USB-накопичувачі захистом від випадкового видалення даних. Зазвичай це невелика виїмка на корпусі флешки з перемикачем всередині, положення якого промарковані у вигляді відкритого і закритого замка. Якщо ви виявили такий перемикач, переконайтеся, що він встановлений у положення зняття захисту від видалення, і вставте флешку в USB-порт комп'ютера.
2
Форматування можна зробити декількома способами. Розглянемо найпростіший з них. Відкрийте Провідник Windows (правою кнопкою в меню «Пуск») або клацніть на значку «Мій комп'ютер». У розпочатому вмісті вашого комп'ютера знайдіть підключену флешку . Вона буде позначена як «Накопичувач».
3
Клацніть на значку флешки правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду «Форматувати». У діалоговому вікні вас цікавитимуть тільки два пункти: «Файлова система» і «Способи форматування». Якщо ваша флешка розміром менше 4Гб, встановіть значення FAT для пункту «Файлова система», а якщо більш 4Гб, то виберіть значення exFAT. Для пункту «Способи форматування» встановіть прапорець поруч із «Швидке (очищення змісту)".
4
Натисніть "Почати". Система видасть попередження про втрату всіх даних на флешці і незворотності процесу. Погодьтеся, натиснувши кнопку «Так». Буде виконано форматування і ваша флешка придбає первозданний вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pTSfZUbtZ3E
Для забезпечення безпеки flash-накопичувачів, використовуваних в мобільних телефонах, на них встановлюють пароль. Розблокувати флешку можна декількома методами. Проблема в тому, що багато з них розраховані на форматування накопичувача.
Вам знадобиться
  • HP USB Format Storage.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте очистити флешку, використовуючи для цього мобільний телефон (фотокамеру). Відкрийте меню налаштувань Ваш пристрій. Виберіть підменю «Пам'ять» і видаліть всю інформацію з флешки. Природно, необхідно вибрати пункт «Форматування», а не просто вручну видалити всі файли.
2
Якщо після виконання даної процедури флешка все одно запитує пароль, підключіть її до комп'ютера. Для цього використовуйте картрідер підходящого формату.
3
Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Знайдіть іконку флешки і клікніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Форматувати». Встановіть параметри здійснення цього процесу. Використовуйте тільки ту файлову систему, яку підтримує дана флешка.
4
Натисніть кнопку "Почати" і почекайте, поки завершиться очистка накопичувача. Виконайте безпечне вилучення флешки. Знову підключіть її до комп'ютера і перевірте її працездатність.
5
Якщо звичайне форматування не принесло бажаних результатів, встановіть програму HP USB Format Storage. Запустіть цю утиліту і підключіть флешку до комп'ютера.
6
В поле Device виберіть потрібний накопичувач. Тепер вивчіть доступні параметри в меню File System. Вкажіть той формат файлової системи, який не використовується в даний момент. Тобто якщо в даний час флешка працює з FAT32, виберіть пункт NTFS.
7
Зніміть галочку з пункту Quick Format. Натисніть кнопку Start і почекайте, поки завершиться форматування накопичувача і зміна його файлової системи.
8
Після цього вийміть флешку з картридера і підключіть її до мобільного телефону. Переконайтеся в тому, що карта пам'яті готова до роботи і не вимагає введення пароля. Якщо ви використовуєте перехідник на формат SD, перевірте розташування засувки, котра блокує запис інформації на накопичувач.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zTEcNJtzmxc