Як повісити дзеркало.

Дзеркала є в кожному будинку, але їх майже ніколи не буває занадто багато. Час від часу з'являється необхідність повісити нове дзеркало , і спосіб його кріплення буде залежати від розміру і ваги дзеркала, а також від поверхні, на яку його потрібно закріпити.
Інструкція
1
Припустимо, вам потрібно повісити невелике і легке дзеркало на рівну поверхню. Можна скористатися якісним клеєм «рідкі цвяхи».
2
Очистіть тильну сторону дзеркала і поверхня, на яку воно буде кріпитися, від пилу і вологи. Додатково можна знежирити обидві поверхні розчинником або спиртом. Нанесіть клей по периметру і в центральній частині дзеркала, а потім прикладіть його на заздалегідь зазначений за рівнем місце. Забезпечте нерухомість дзеркала за допомогою паперового скотча до повного застигання клею.
3
Якщо перед вами стоїть завдання повісити велике і важке дзеркало , то простим і надійним способом кріплення буде використання декоративних утримувачів для дзеркал і скла. Придбати їх можна в магазинах будівельних матеріалів.
4
Прикладіть дзеркало до стіни, вирівнявши його по рівню, а потім окресліть його контур олівцем або зробіть кілька відміток. Закріпіть декоративні тримачі по контуру дзеркала, розташувавши два з них знизу, і по два або три з кожного з вертикальних сторін. Використовуйте рулетку, щоб відстань між держателями було однаковим. Після цього встановіть дзеркало на місце і закріпіть його декоративними накладками держателів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=W-MbjyOue_Q
Зверніть увагу
Якщо поверхня, на яку потрібно закріпити дзеркало, бетонна або цегляна, установку декоративних держателів слід проводити за допомогою перфоратора або ударного дриля. Спочатку потрібно висвердлити отвори і вставити в них дюбелі, а потім прикрутити тримачі.