Як бути креативним.

Кожна людина приховує в собі великий потенціал, у тому числі в галузі творчості. Бути креативним може будь, головне - знати, як розшукати і розвинути в собі свої таємні здібності.
Вам знадобиться
  • Блокнот
  • Олівець
  • Диктофон
Інструкція
1
Щоб бути креативним, усвідомите для себе, що креативність - це не тільки здатність створювати щось нове. Це також може бути здатність подивитися по-новому на старі речі, що цілком доступно кожному з нас.
2
Спробуйте розібратися, які області вас більше приваблюють. Якщо вам не здається, що ви креативні в тому, чим ви зайняті зараз, спробуйте робити щось ще, поки не знайдете справу до душі. Поки не зрозумієте, що саме в цій конкретній галузі ви готові творити і ділитися результатом з оточуючими.
3
Постійно записуйте речі і події, які пробуджують в вас креативність. Якщо щось хвилює вас, але ви не можете пояснити, чому, не сумнівайтеся - запишіть це. Робіть фото, вирізуйте статті з газет, малюйте, записуйте - зберігайте всі ці мотиви до творчості під рукою.
4
Час від часу звертайтеся до зібраних джерелам креативу в пошуках додаткового натхнення, генерації нових ідей.
5
Забудьте про стандарти і правилах. Креативність - це, в першу чергу, відрив від усього банального і формального. Покладіться на свою інтуїцію і не обмежуйте свою уяву - так народжуються найкреативніші рішення і проекти.
6
Як тільки ви зумієте управляти креативністю в одній з областей, в яких ви працюєте, ви зможете застосовувати свій новий талант і в інших сферах. Навчіться бути креативним у всьому, що ви робите.