Як вигнати повітряні пробки.

Причин появи повітряних пробок у водопровідній або опалювальній системі чимало - від неправильного ремонту та монтажу обладнання до природного акумулювання повітря у верхніх ділянках трубопроводу. Необхідно спочатку визначити точне місцезнаходження повітряного затору, а потім акуратно спустити повітря з системи за допомогою водоспускових кранів.
Вам знадобиться
  • - водоспусковой кран
  • - шланг
Інструкція
1
Встановіть конкретне місцезнаходження повітряної пробки в трубі. Для цього простукаєте її. Якщо звук виявиться «порожнім», досить сильним і дзвінким, то саме в цьому місці і акумулюються повітряні пухирці.
2
Процес вигону повітряної пробки проводиться за допомогою водоспускового крана. Тримайте кран відкритим доти, поки не зійде все повітря.
3
Якщо кран несправний, то підключіть до нього один кінець шланга, а другий - зафіксуйте на будь-якому іншому крані, в який поступає вода прямо з магістрального водопроводу. Включіть обидва крана на деякий час обидва крана. Рівень тиску в системі зміниться, і повітряна пробка вийде з неї. Операція повторюється до тих пір, поки вода не потече в нормальному порядку.
Зверніть увагу
Повітряні пробки часто виникають в місцях перегинів трубопроводів. Тому при монтажі системи важливо дотримуватися параметри ухилу розвідних труб.
Корисна порада
Причин появи повітряних пробок немало: виділення бульбашок повітря у воді при її нагріванні і їх акумулювання в верхніх ділянках водопроводу; часткове спорожнення системи при зниженні тиску в системі; витоку з трубопроводів; неграмотний ремонт труб.