Як виплатити кредит.

В даний час в нашій країні дуже розвинене і досить актуально споживче та іпотечне кредитування . Існує величезна безліч банків, що пропонують споживачам послуги зі своїми відсотковими ставками та умовами. На жаль багато з нас змушені звертатися в банки для того, щоб хоч якось поліпшити свій побут чи житлові умови. Але життєві обставини (смерть чоловіка, втрата роботи, хвороба тощо) деколи перетворюють нас і надійного позичальника в безвідповідального неплатника. Як же виплатити кредит, якщо ви бажаєте платити, а можливості такої не маєте?
Інструкція
1
Найперший, але може бути не дуже підходящий спосіб розрахуватися з банком, продавши вже наявне майно або те, яке знаходитися в заставі у банку. Майте на увазі, що продати заставлене майно дуже складно. На це можуть піти місяці, а за цей час ви ризикуєте потрапити в боргову яму, бо всі банки за прострочені платежі по кредиту нараховують пені і штрафи.
2
Спробуйте позичити грошей у друзів або родичів.
3
Сходіть в банк, покажіть, що ви не відмовляєтеся від своїх зобов'язань по кредиту, просто у вас зараз тимчасові фінансові труднощі. Будь-який банк зацікавлений у вашій платоспроможності, тому скоріш за все, що вам підуть на зустріч для подолання цієї неприємної ситуації.
4
Банк може запропонувати вам скористатися "кредитними канікулами", тобто в цей період не можна буде платити суму заборгованості по кредиту, а виплачувати тільки відсотки. Кредитна історія від цього ні як не постраждає. Як правило "кредитні канікули" можуть тривати не більше 6 місяців.
5
Банк може піти вам на зустріч шляхом переоформлення кредиту на більший термін з перерахунком всіх платежів. В цьому випадку сума по кредиту буде менше. Зазвичай за правилами банку кредитний договір може бути укладений до настання пенсійного віку позичальника. Наприклад, якщо іпотеку оформила жінка 36 років, яка взяла кредит 1 рік тому на 10 років, то договір можна переукласти, збільшивши термін ще на 10 років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oQaJ4d3nYbM
Зверніть увагу
Якщо вам не вдалося домовитися з банком, то будьте готові до того, що згодом у вас можуть виникнути проблеми. Адже всі дані про погашення кредиту, штрафах, пенях і т.д. заносяться в кредитну історію, яка свідчитиме про вашу неспроможність як клієнта. З цієї причини в подальшому, якщо ви захочете отримати кредит, швидше за все банки будуть вам відмовляти.
Корисна порада
В даний час банки дозволяють погашати кредити достроково з перерахунком сум платежів, тому будьте пильні, не чекайте кризи, якщо маєте можливість погасити заборгованість по кредиту достроково, зробіть це. Позбавте себе від проблем.