Як зробити сейф.

Сейф - дуже важлива річ в будь-якому будинку, особливо якщо у вас є цінні речі для зберігання. Зробити сейф можна з будь-яких підручних матеріалів. Вибирайте їх залежно від того, що саме ви хочете зберігати в сейфі, і як ви хочете, щоб він виглядав.
Вам знадобиться
  • Металева коробка
  • Дриль
  • Викрутка
  • Шурупи
Інструкція
1
Щоб зробити сейф, знайдіть підходящу металеву коробку, яка не викликатиме зайвих підозр, і зі сторони не здасться дивним зберігати таку коробку в будинку. Залежно від розміру і кількості ваших цінностей це може бути коробочка з-під цукерок або чаю - будь-яка металева, з кришкою на шарнірах.
2
Віднесіть коробочку, з якої ви хочете зробити сейф, в майстерню і попросіть зварників зробити для коробочки замок. Ви можете вибрати замок будь-якого типу - кодовий або з ключами. Все залежить від того, що для вас більш імовірно - втрачати ключі або забувати довгі цифрові комбінації.
3
Прикріпіть ваш саморобний сейф в надійному місці вашого будинку за допомогою інструментів. Не вибирайте для потайного місця очевидні місця (наприклад, закріплюючи сейф під ліжком ви ризикуєте, що грабіжники легко його знайдуть). Підійдіть до вибору сохранного місця для вашого сейфа творчо.
4
Пам'ятайте, що зробити саморобний сейф водонепроникним і вогнетривким навряд чи можливо. Тому намагайтеся зберігати в ньому тільки ті предмети, які точно не зіпсуються. Адже головне призначення вашого сейфа - зберігати цінності від злодіїв.
Для безпечного зберігання вогнепальної зброї існують спеціальні сховища - сейфи. Конструкція, схема і кріплення збройового сейфа повинні бути підібрані з урахуванням індивідуальної специфіки виду зброї , кількості збережених боєприпасів. Основна вимога до сейфу - виключно висока міцність.
Вам знадобиться
  • Зварювальний апарат, сталеві листи товщиною від 1,5 до 6 мм, інструмент для роботи з металом, замикаючі пристрої, кріпильні елементи (болти)
Інструкція
1
Власник зареєстрованого зброї , який збирається спорудити сейф або шафу для зберігання зброї , повинен пам'ятати, що пристосування має відповідати кількості зброї і боєприпасів, а також враховувати особливості приміщення, де сейф буде встановлений.
2
Саморобний сейф повинен бути стійким до займання, непіддатливим злому і водонепроникним. Конструкція сейфа повинна відповідати виду закладеного зброї (дробовики, рушниці, пістолети і т.д.). Необхідний окремий відсік для зберігання боєприпасів.
3
Для зберігання зброї фізичним особам підійде найпростіше вмістилище, а ось до юридичних осіб органи ліцензійно-дозвільної системи пред'являють підвищені вимоги. Сейф повинен бути виготовлений з металу, товщина стінок буде потрібно не менше 3 мм. Сейф повинен обладнуватися двома зовнішніми замками. Додатково рекомендується зробити в сейфі вертикальну систему ригеля.
4
Передбачите конструктивні елементи, що дозволяють кріпити сейф до підлоги або до стіни. Сейф великого розміру кріпити потрібно обов'язково, інакше при великій завантаженості він може впасти.
5
Для зберігання пістолетів підійде звичайний металевий ящик з одним замком. Збройові сейфи економ-класу також можна виготовити самостійно. Буде потрібно сталь товщиною 1,5 мм. Такий сейф можна оснастити ручкою для зручності перенесення.
6
Більш надійні незасипние сейфи можна виготовити зі сталі товщиною 3 мм, двері рекомендується зробити з листа товщиною 6 мм для більшої надійності.