Як зробити бруси. Як зробити запив в брусі відео.

Зробити самостійно бруси для занять спортом в квартирі або в заміському будинку можна з металевих труб. Отримана конструкція буде компактною і зручною у застосуванні. Її можна розмістити в приміщенні або на вулиці.
Вам знадобиться
  • Дві металеві труби довжиною 1,7 м
  • Чотири металеві труби довжиною 1,5 м
  • Два металевих куточка довжиною 1 м з отворами для шурупів
  • зварювальний апарат
  • Шурупи
  • Дриль.
Інструкція
1
Підготуйте стіну до кріплення куточків. Для цього прикладіть до неї перший куточок внизу так, щоб одна з граней лежала на підлозі, а інша на стіні. Відзначте олівцем на стіні місця для шурупів. Потім прикладіть другий куточок на висоті 1,7 від підлоги. Його краї повинні знаходитися строго над краями першого куточка. Відзначте олівцем місця для шурупів. Просвердлите в стіні дірки для шурупів.
2
Візьміть дві металевих труби довжиною 1,5 метра і приваріть їх до одного з куточків. Вони повинні кріпитися до країв куточка. Потім приваріть дві інші труби довжиною 1,5 м до другого куточка. Вони також повинні кріпитися до його країв.
3
Приварите труби довжиною 1,7м до вийшов конструкціям наступним чином. Куточки повинні кріпитися до стіни однієї зі своїх граней, на інший межі «лежать» 2 труби довжиною 1,5 м. Приварите одну довгу трубу до лівих, закріпленим на куточках, трубам, а іншу - до правих. Приварювати потрібно не скраю, а на відстані 110-120 см від куточків.
4
Закріпіть куточки (а разом з ними і всю конструкцію) на стіні за допомогою шурупів.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не слід використовувати дерев'яні бруси, оскільки вони не витримають ваги людини і зламаються, що може привести до важких каліцтв.
Корисна порада
Бруси можна встановити на вулиці, закріпивши їх до стіни будинку або до дерева. Для додаткової міцності при кріпленні куточків до дерева можна зробити просту конструкцію з 3 смужок заліза: одна кріпиться вертикально, дві інші - по краях горизонтально. Куточок прикріпіть посередині вертикальної смужки.