Як освітлити шкіру.

Багато століть тому біла шкіра вважалася ознакою шляхетності, тому жінки старанно маскували веснянки, пігментні плями і навіть смаглявий колір шкіри під товстим шаром гриму. Часи минули, і зараз немає необхідності користуватися такими методами. Досить просто мати в своєму арсеналі краси відбілюючі засоби. Як же освітлити шкіру в наші дні?
Інструкція
1
Процедури відбілювання шкіри в салонах краси. Як правило, в даному випадку відбілювання відбувається за рахунок хімічного відлущування верхнього шару шкіри разом з тими клітинами, які інтенсивно пофарбовані меланіном - барвним пігментом нашої шкіри. Шкіра стає світліше, однак після такого впливу її необхідно захистити - купите крем з максимальним фактором захисту від сонця і головний убір з широкими полями або козирком.
2
Самостійне відбілювання шкіри. Багато сучасних марки по догляду за обличчям пропонують цілі лінії засобів, які вашу шкіру і освітлити, і захистять, і попередять подальше поява пігментації. Дія таких засобів засновано на поєднанні комплексу компонентів як натурального, так і синтетичного походження. Плюс таких засобів - це максимальна перевірка на чутливість і мінімальний стрес для вашої шкіри після початку використання.
3
Якщо проблема відбілювання шкіри не стоїть гостро, то можна спробувати освітлити шкіру народними засобами. Тут пальму лідерства тримають петрушка і лимон, з яких виготовляють лосьйони або просто натирають шкіру . Також гарні кисломолочні маски, маски з суниці та полуниці (в них містяться кислоти, осветляющие шкіру ), огіркові настої і протирання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A9ex7nDb2tQ
Корисна порада
У кожному разі, що б ви не вибрали, порадьтеся з лікарем-дерматологом. І не забувайте: перш ніж почати процедури, потрібно протестувати той чи інший компонент на алергію.