Як пофарбувати дублянку. пофарбувати дублянку домашніх умовах.

Якщо ви вирішили пофарбувати дублянку, то найкраще це зробити в спеціалізованій хімчистці. На ярлику вашої дублянки має бути вказаний виробник і дозволені методи чистки. Але якщо з якихось причин такої спосіб вас не влаштовує, ви можете спробувати зробити це в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • дублянка, щітки, вода, кілька балончиків фарби для замші, засоби захисту: рукавички, маска.
Інструкція
1
Фарбу для шкіри і замші ви можете придбати в спеціалізованих магазинах. Врахуйте, що вам знадобиться кілька балончиків фарби. Перш, ніж піддавати дублянку обробці, обов'язково зробіть пробу на її невеликому малопомітній місці. Про результат судіть тільки після того, як це місце висохне.
2
Перед фарбуванням дублянку необхідно почистити. Якщо вона просто запилилася - пропилесосьте її пилососом з м'якою насадкою. Суху грязь видаліть жорсткою щіткою, а потім вологою м'якою. Плями від води, залисніли відвороти рукавів, кишені і комір почистіть каучукової щіткою або дрібнозернистою наждачним папером.
3
Висушіть, розклавши на столі або повісивши на плічка, далеко від нагрівальних приладів. Після сушки виріб розімніть руками, щоб дублянка залишилася м'якою.
4
Зніміть з дублянки всі металеві деталі. Якщо зняти їх неможливо, то акуратно заклейте ці місця підтятим за розміром лейкопластиром.
5
Розкладіть дублянку на столі, вкритому клейонкою або газетою хутром всередину. Обов'язково скористайтеся засобами захисту: надіньте рукавички і респіратор.
6
Фарбу розпилюйте в декілька етапів, ретельно опрацьовуючи деталі і місця швів. Балончик з фарбою тримайте строго перпендикулярно поверхні, що фарбується. Потім повісьте на плічки і обробіть ті місця, які залишилися незабарвленими.
7
Після фарбування вимийте з милом обличчя і руки, а також прополощіть рот. Дублянку обов'язково винесіть на балкон, щоб вивітрити токсичні речовини, які містяться в будь фарбі.
Зверніть увагу
Звертайте увагу на якість фарби. Товар відомих виробників не тільки забарвлює, але і живить шкіру, надає їй водовідштовхувальні властивості.
Корисна порада
Не прагніть кардинально змінити колір дублянки, підберіть фарбу на 1-2 тони темніше первісного кольору.
Дублянка - досить популярна зимова верхній одяг в Росії, завдяки відносно невисокій вартості і гріючим характеристикам. Носять дублянку , як правило, не один сезон, тому іноді зимовий наряд хочеться оновити, хоча б змінивши його колір. На щастя, така можливість існує.
Вам знадобиться
  • Відро
  • Вода
  • Порошкова фарба
  • Чашка
  • Дві склянки гарячої води
  • Ложка
Інструкція
1
Наповніть відро гарячою водою до рівня 10 см від краю, щоб приготувати розчин для фарбування дублянки.
2
Змішайте дві склянки гарячої води з порошковою фарбою в чаші. Ретельно збовтайте суміш ложкою, щоб вона вийшла однорідною, без грудок і вилийте її у відро з гарячою водою.
3
Намочіть вашу дублянку водою. Краще використовувати направлені струмені, наприклад, за допомогою душової лійки - вони дозволяти змити бруд і пил.
4
Покладіть мокру і злегка віджату дублянку у відро. Постійно помішуйте і перевертайте її. Тримайте зимовий наряд у фарбі приблизно півгодини, щоб переконатися в тому, що колір повністю вбрався.
5
Промийте свіжопофарбовану дублянку теплою водою. Дочекайтеся, поки вода не стане прозорою. А потім ще раз промийте виріб протягом 2-3 хвилин крижаною водою.
6
Висушіть дублянку в добре провітрюваному приміщенні і можете радіти обновці!