Як бути мужнім.

У сучасному суспільстві, крім інших, спостерігаються дві тенденції. Перша - чоловіків стає все менше. І друга - ті деякі чоловіки, які залишилися, намагаються бути більш мужніми. При цьому головне в душі відчувати себе чоловіком, оскільки стати мужнім зовні досить просто.
Вам знадобиться
  • Бажання бути чоловіком
Інструкція
1
Щоб виглядати більш мужнім, прикрасьте себе татуюванням. Ключовий момент - розповідати всім і кожному, як вам сподобалися відчуття від набивання малюнка. Нехай всі знають, що ви любите біль і не боїтеся крові.
2
Бути мужнім вам допоможе борода. Або, принаймні, недбала щетина. Тому забудьте про бритвах і лезах і не сумнівайтеся - немає нічого більш мужнього, ніж хлопець з густою рослинністю на обличчі.
3
Не потрібно з дівочої педантичністю стежити за своїм одягом. Чоловік (справжній чоловік) завжди залишається трохи нечупарою - пара розірваних швів або розтоптані черевики завжди виглядають брутально.
4
Рідше посміхайтеся. Чоловіки не посміхаються і не хихикають. Вони суворо дивляться на оточуючих.
5
Носіть взуття з металевими вставками. Може бути, це не останній писк моди, але справжня мужність - НЕ стеження за трендами, а готовність заступитися за слабкого і при необхідності вплутатися для цього в бійку. А металеві вставки в цьому випадку дуже знадобляться.