Як бути в резонансі.

Людина створює сім'ю і будує сімейні відносини тому, що потребує інтимному, емоційно-позитивному і довірчому спілкуванні. Воно припускає, що обидва партнера будуть прагнути до взаєморозуміння, співчувати і співпереживати один одному. Такі відносини стоятся на взаємному бажанні проникнути в складний психічний світ свого партнера і бути в резонансі з ним, на одній психологічній хвилі. Якщо це відбувається, то така сім'я витримає все житейські бурі і негаразди.
Інструкція
1
Створіть в родині теплу, довірчу атмосферу. Для цього вам необхідно щиро цікавитися справами і захопленнями вашого чоловіка. У тій родині, де є традиція ділитися і вислуховувати один одного, чоловік і дружина відчувають психологічний комфорт. Така взаємна підтримка - основа сімейних відносин.
2
Будьте уважні один до одного. Хто як не ви, людина, досить добре знає свого чоловіка, може помітити, що у нього трапилися неприємності, про які він не хоче розповідати, просто тому, щоб вас не турбувати або не засмучувати. Але такого бути не повинно, ставте на перше місце не власний спокій, а спільне подолання і дозвіл труднощів і проблем, вони повинні бути спільними.
3
Вивчайте свого партнера, ви повинні знати, що йому подобається, що дратує. Тут не буває дрібниць - чим більше ви будете дізнаватися його, тим легше вам буде врахувати всі нюанси в спілкуванні, тим краще ви будете знати все спонукальні мотиви його вчинків і прогнозувати їх.
4
Не соромтеся виявляти свої почуття по відношенню до чоловіка. Особливо це стосується менш емоційних чоловіків. Будь ласка, не забувайте, що емоційно-психологічні потреби жінки підвищені, тому вона повинна завжди відчувати себе коханою. Задоволення потреби в любові дозволяє долати ті житлові та матеріальні труднощі, які можуть виникнути, особливо на перших етапах спільного життя, але ж саме вони служать причиною розірвання багатьох шлюбів.