Як скопіювати номери з телефону на телефон.

При зміні мобільного телефону перед споживачем постає глобальна проблема - як перенести контакти з попереднього апарату на новий. Не завжди це виявляється просто (та й не завжди можливо), але кілька способів є.
Інструкція
1
Є, звичайно, найстаріший і роками перевірений спосіб - перенесення контактів на новий апарат через sim-карту, скопіювавши туди попередньо вміст контакт-книги старого телефону. На жаль, цей спосіб далеко не всім підходить через обмежений обсягу пам'яті sim-карти, проблем з російськомовною кодуванням і недоліком (за теперішніх часів) полів введення для контакту. Такий спосіб, мабуть, можна залишити на самий крайній випадок.
2
Якщо у вас є можливість для використання комп'ютера в якості посередника між апаратами (тобто обидва мають здатність підключення і доступом до телефонної книги), все стає помітно простіше. Залишається лише перевести список контактів в формат, зрозумілий для обох апаратів. Наприклад, в формат Microsoft Outlook.
3
Вийняти дані з вашого старого апарату (якщо він не комунікатор і не володіє такою здатністю за замовчуванням) вам допоможуть сторонні програми (наприклад, для телефонів Nokia це буде Nokia PCSuite).
4
Збережіть дані на комп'ютері та синхронізуйте з ним новий апарат.
5
В деяких випадках (наприклад, при переході з Windows Mobile на платформу Android) ви можете уникнути використання комп'ютера-посередника і скористатися мультиплатформенними програмами, призначеними саме для цих цілей (наприклад - Sprite Migrate).
6
Якщо ваш апарат дозволяє, ви можете скористатися віддаленої службою синхронізації даних, на зразок тієї, що надає компанія Google.
7
Якщо мова йде про зміну апарату в межах однієї платформи, ви можете просто зробити бекап цікавлять вас даних на зовнішній носій або комп'ютер, а потім відновити їх на новому телефоні.