Як змінити своє життя на краще.

Може трапитися так, що в якийсь момент ви почнете розуміти, що ваша життя вас зовсім не влаштовує. Роки йдуть, а почуття задоволення і повноти життя так і не виникає. Для себе ви вирішуєте, що треба змінити життя на краще, але й самі не знаєте, яким чином це можна зробити.
Інструкція
1
Вас не влаштовує ваша життя , і ви хочете змінити її, тоді діяти треба негайно. Сядьте і спокійно обміркуйте, що саме ви хочете змінити, що вам заважає і що перешкоджає вашому руху вперед. Обміркуйте, чому це відбувається і над чим треба працювати, щоб переламати ситуацію. Розкладіть подумки по поличках: тут мені заважають риси мого характеру, такі як лінь, нерішучість, боягузтво і закомплексованість; тут мені бракує знань, умінь і досвіду; цього я просто приділяю недостатньо часу.
2
Розчистити собі територію для нового життя, винесіть все непотрібне з голови, серця і душі. Підкріпите це символічним очищенням - винесіть з квартири все непотрібне вам в новому житті на смітник. Зробіть ремонт і нову зачіску, змініть стиль і гардероб. Краща життя вже почалася!
3
Визначте, чого б вам хотілося отримати від життя, що є для вас головним. Поставте перед собою мету, яку неодмінно треба досягти і для того, щоб стимулювати себе і вселити впевненість в її досягненні, відразу в загальних рисах намітьте наступну перспективу, наступну мету. Тепер починайте роботу з виконання свого плану, дійте і не звертайте уваги на скептиків і критиків, ви міняєте свою життя для себе, а не для них.
4
Не обмежуйте себе заборонами і перестаньте постійно дотримуватися невідомо ким придуманих норм і правил. Робіть те і так, як це потрібно саме вам. Перестаньте осадити й лаяти себе з найменшого приводу. Постійно підбадьорюйте себе і хваліть за кожну нову перемогу. Любіть себе.
5
Плануйте ці перемоги і цілеспрямовано міняйте життя . Щовечора давайте собі письмовий звіт: що ви для цього зробили за минулий день і що необхідно зробити завтра. Сформульовані і написані на папері, мрії і бажання мають звичай збуватися.