Як бути цілеспрямованою.

Домогтися успіху в житті хочеться кожному. Це можливо, якщо бачити перед собою ясну мету і намагатися її досягти. Цілеспрямованість - якість, яку можна в собі виховати.
Інструкція
1
Почніть виховувати в собі цілеспрямованість прямо зараз, не відкладаючи до найближчого понеділка. До початку наступного тижня ви встигнете тисячу раз передумати, і про рішення доведеться забути.
2
Поставте перед собою кілька цілей. Чого б ви хотіли досягти в принципі? Що б ви хотіли зробити в найближчий рік, місяць, день? Запишіть все це в блокнот і поставте приблизні дати.
3
Завдання, які вимагають досить тривалого часу, запишіть на окрему сторінку і поділіть на дрібніші підрозділи. Ставлячи собі за мету вивчити іноземну мову або вступити до вищого навчального заклад, заплануйте, до якого терміну ви повинні вивчити граматику, навчитися читати або підготуватися до одного з іспитів. Викреслюйте справи, які ви вже виконали.
4
Неодмінно зробіть те, що запланували на сьогодні. Наметове генеральне прибирання, не поспішайте за комп'ютер і не відволікайтеся на телефонні розмови з подругою. Спочатку вимийте люстру і вибийте килим.
5
Вирішивши щось робити кожен день, не переривайте занять. Навіть в тому випадку, якщо несподівано навалилися термінові справи. Виділіть декілька хвилин для того, що ви запланували заздалегідь, а також для тих цілей, які розраховані на тривалий період. Дозволивши собі зробити перерву сьогодні, ви зробите його і завтра, бо знов знайдуться інші справи.
6
Вчіться не піддаватися миттєвим поривам. Ви вирішили купити граматику мови, який зібралися вивчити, а по дорозі в магазин підвернулася красива кофточка? Відкладіть покупку кофточки на наступний раз.
7
розподіляти свій час так, щоб вистачало часу і на виконання того, що ви запланували на довгий або короткий термін, і на те, чим вам хочеться зайнятися саме сьогодні. Крім того, необхідно якусь кількість вільного часу на випадок, якщо раптом при виконанні даного собі завдання ви зіткнетеся з непередбаченими труднощами.
8
Досягнувши поставленої мети, не забудьте себе похвалити.
Зверніть увагу
Ставте перед собою завдання, які ви насправді можете вирішити. Вчіться тверезо оцінювати свої возможності.Не турбуйтеся через невдач. Вони бувають у всіх. Просто спокійно подумайте, чому не вийшло те, що ви хотіли зробити. Спробуйте придумати інші способи вирішення даної задачі. Не старайтесь досягти всього й одразу. Починайте з малого. Поставте собі просту мету, але обов'язково її доможіться.
Корисна порада
Постарайтеся, щоб поставлені вами цілі не суперечили інтересам ваших близьких. Якщо все ж це трапилося, виберіть, що для вас важливіше. Уміння йти на розумні компроміси зовсім не свідчить про відсутність целеустремленности.Целеустремленность зовсім не означає, що вам доведеться відмовитися від інших життєвих радостей. Вчіться відпочивати і расслабляться.Приготовьтесь до того, що можуть погіршитися відносини з колегами. Не всі вони поділяють поставлені вами цілі.