Як мити руки.

Фраза «мийте руки перед їжею» ніколи не втратить своєї актуальності. Незважаючи на те, що ми з дитинства чуємо про необхідність ретельно мити руки перед тим, як сісти за стіл, і після того, як ми повернулися додому з вулиці, багато людей так і не навчилися правильно підтримувати чистоту рук.

Гігієна рук є запорукою здоров'я, тому виконання основних гігієнічних правил та вимог здатне вберегти людину від зараження кишковими інфекціями, багато з яких призводять до сумного результату. Миття рук перед їжею - обов'язкова процедура, але, на жаль, навіть в місцях, де є всі умови для миття рук, не всі люди виконують це просте правило. Крім того, мити руки теж потрібно правильно - тільки тоді кількість хвороботворних бактерій на руках буде мінімальним.

  1. Щоб правильно вимити руки, необхідно для початку зняти з пальців всі прикраси, які можуть утруднити миття. Навіть невелике кільце може стати перешкодою для того щоб добре намилити руки і повністю змити з них мильну піну.
  2. Часто доводиться бачити, як людина перед тим, як помити руки, брудною рукою відкриває кран з водою, а після того, як руки вимиті, знову береться чистою рукою за ту ж ручку крана. При цьому всі хвороботворні бактерії, що потрапило на ручку крана до миття рук так мул інакше, знову потрапляють на руку. Щоб цього не допустити, необхідно перед тим, як намилити руки, ретельно обполоснути ручку крана (бажано з милом). Після цього сміливо можна намалювати руки (із зовнішньої й внутрішньої сторони), а потім - змивати мило з рук.
  3. Пам'ятайте, що намочені, але не відмиті з милом руки є прекрасним середовищем для розмноження хвороботворних мікроорганізмів. Тому, якщо вже ви намочили руки - постарайтеся відразу ж ретельно вимити їх з милом.
  4. З точки зору гігієни ідеальним милом можна вважати рідке мило - флакон з дозатором перешкоджає розмноженню хвороботворних бактерій, в той час як мило в кусках є сприятливим середовище для життєдіяльності бактерій.
  5. Використання мила в шматках вимагає наявності мильниць, які дозволяли б бруска мила добре просохнути між процедурами миття рук. Зверніть увагу на піноутворення мила - чим воно вище, тим ефективнішим є мило з точки зору впливу на мікроорганізми.
  6. Рушник, яким ви витираєте руки, має бути сухим і чистим.
Руки треба мити не тільки перед їжею. Бажано це робити кілька разів на день. Відвідуючи громадські місця і стикаючись з предметами загального користування, на руках осідають мільйони мікробів і вірусів. Які при попадання в організм людини викликають різні серйозні захворювання. Не варто нехтувати гігієною рук, тим більше що на це треба зовсім небагато часу.
Інструкція
1
Зніміть з рук кільця та інші прикраси.
2
Відкрийте кран і змочіть шкіру рук.
3
Намильте руки з внутрішньої і зовнішньої сторони милом. Обробіть ручку крана намиленими руками.
4
Якщо прикраси, які були надіті на руках, можна мити, то обробіть їх милом і обполосніть. Покладіть просушити на серветку.
5
Змийте мило з рук і крана.
6
Намильте руки на другий раз і гарненько помасажуйте.
7
Змийте мило з рук. Змивати потрібно ретельно, оскільки залишки мила на руках сприяють сухості шкіри.
8
Висушіть руки. Можна використовувати як звичайний рушник, так і спеціальну сушарку для рук.
9
Скористайтеся зволожуючим кремом.
10
Після того як крем вбереться, надіньте прикраси.