Як виставляти світло.

Світло - одне з найважливіших виразних засобів у фотографії і відеозйомки. Спробуйте висвітлити один і той же предмет різними видами світла і ви побачите, наскільки різний ефект ви отримаєте. Найтонші психологічні характеристики особистості і відтінки настрою можна передати за допомогою світла в портреті, пейзажі чи натюрморті.
Вам знадобиться
  • Кілька світлових приладів, відбивачі фотоапарат або відеокамера, модель або предмет, який ви збираєтеся висвітлювати.
Інструкція
1
Встановіть прилад спрямованого яскравого освітлення на 30-40 градусів вище осі зйомки і сместите його на 35-45 градусів в сторону від об'єкта. Ви отримаєте вид світла, який називається рисующим. Таке світло імітує звичне для наших очей денне освітлення. Для отримання ефекту розсіяного світла можна використовувати відбивачі або білу стіну.
2
Зменшіть глибокі тіні, які можуть утворитися в процесі установки малює світла за допомогою світла, що заповнює. Для цього встановіть перед освітлювальним приладом спеціальні пристосування, затягнуті білим матеріалом - це пом'якшить тіні і збільшить кількість світла.
3
Освітіть об'єкт ззаду і ви отримаєте контрової світло. Його функція полягає в тому, щоб відокремити об'єкт від фону, подолати ефект двухмерности зображення.
Зверніть увагу
Для створення світлових акцентів і додаткової деталізації вам можуть знадобитися додаткові світлові прилади - держателі, шторки і Затемнитель.
Корисна порада
Для створення ще більш цікавого, об'ємного зображення використовуйте додаткові види освітлення. Наприклад, моделює світло - вузький направлений пучок світла для світлової промальовування деталей або фоновий світло, що висвітлює стіни приміщення.