Як розкодувати телефон.

Деякі телефони закодовані під певного оператора (кодування SIM-lock). Це робиться для того, щоб обмежити користування тільки в певній мережі, а також, щоб виправдати подальшими оплатами за послуги його низьку вартість. Для того щоб телефон працював з SIM картами інших операторів необхідно зняти кодування. Процедура називається разлочка або зняття локов з телефону. Це можна зробити в сервісних центрах, магазинах або самостійно.
Вам знадобиться
  • IMEI номер вашого телефону; спеціальна програма, яка генерує коди; комплект кабелів; програматор; емулятор карти Clone Card.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті свіжі програми генерування та скачайте необхідну вам для вашого телефону (в основному ці програми платні).
2
Підключіть спеціальний кабель до телефону, введіть всі необхідні параметри, і сама програма дасть команду на зняття SIM-lock.
3
Для деяких телефонів вам необхідно буде випаяти мікросхему пам'яті, потім прочитати її программатором, знайти ділянку «прошивки», який відповідає за SIM-lock і коректно виправити його.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що розкодувати телефон для використання в інших мережах, ви можете позбутися безкоштовного гарантійного обслуговування апарату, так як ця процедура порушує гарантійні зобов'язання.
Корисна порада
В телефонах старих моделей можна зняти кодування за допомогою спеціальної SIM-карти або емулятора карти Clone Card. Дізнатися IMEI номер свого телефону можна набравши комбінацію * # 06 # в режимі очікування. «Залоченним» або закодовані апарати зазвичай коштують до 30% дешевше.