Як розшифрувати файл.

Розшифрувати файл можна за допомогою внутрішніх програм Windows ХР тільки в тому випадку, якщо розділи відформатовані в форматі NTFS, а файл и не є системними або стислими. Вся процедура зводиться до зняття прапорця в поле «Шифрувати вміст для захисту даних», яке є одним з елементів, що відбивають властивості файл ів. Увійти в нього можна через Провідник.
Вам знадобиться
  • Внутрішні ресурси системи шифрування Windows ХР, провідник
Інструкція
1
Увійдіть в провідник Windows. Для цього натисніть «Пуск», пройдіть по ланцюжку вкладок "Всі програми», «Стандартні», «Провідник». Інший варіант - використовувати праву кнопку миші, курсор якої знаходиться на кнопці «Пуск». Далі натисніть знову праву кнопку миші, курсор якої наведений на потрібний файл . Відкрийте контекстне меню. Виберіть команду «Властивості» з представленого списку опцій.
2
Увійдіть у вкладку «Загальні», виберіть пункт «Додаткові». Зніміть прапорець в полі «Шифрувати вміст для захисту даних».
Зверніть увагу
Ця процедура підходить лише для Windows XP і працює тільки з розділами, відформатовані за NTFS. В такому випадку підключаються внутрішні ресурси системи шифрування.
Корисна порада
Шифруванню, а значить, дешифрованию не стискаються або системні файли. Щоб справити подібну процедуру необхідно спочатку стислі файли відновити в нормальному форматі. Якщо зашифрована ціла папка, то все згодом додані в неї файли також виявляються зашифрованими. В цьому випадку раскодирование файлу являє собою зняття пароля з усією папки. Шифрування й дешифрування необхідно проводити під одним обліковим записом Адміністратора.