Як зробити апарат для живої води.

Багато апарати можна зробити у себе вдома своїми руками. Наприклад, можна зробити прилад для приготування живий і мертвої води . Живою водою вважається вода, заряджена позитивним зарядом, мертва - негативним. Пиття живий води сприяє омолодженню і очищенню організму.
Вам знадобиться
  • Дві пластини з харчової нержавіючої сталі шириною 5 см, довжиною 15 см.
  • Напівпровідниковий діод.
  • Пластиковий корпус із знімною кришкою довгою 20 см.
  • провід з вилкою.
  • Дві банки води.
  • Проводу.
  • Шурупи.
Інструкція
1
Прикріпіть дві пластини з нержавіючої сталі до пластикового корпусу. Для цього проріжте в днище дві паралельні щілини, в які зможуть пройти пластини. Щілини повинні знаходитися в протилежних кінцях пластикового корпусу. Після цього вставте пластини в щілини і закріпіть їх за допомогою шурупів.
2
Помістіть в пластиковий корпус напівпровідниковий діод і підключіть його до пластин з нержавіючої сталі за допомогою проводів. Позначте на пластинах із зовнішнього боку, де «мінус» і де «плюс».
3
Зробіть в пластиковому корпусі отвір для проводу з розеткою. Вставте в нього провід і прикріпіть його до напівпровідникового діоду. Закрийте корпус кришкою.
4
Наповніть 2 банки водою. Поставте їх поряд. Занурте апарат для приготування живий і мертвої води в банки таким чином, щоб кожен з електродів (пластин) знаходився в окремій банці. Увімкніть прилад в мережу і залиште на 10 хвилин.
5
Вимкніть прилад з мережі. Вийміть його з банок. Вилийте «мертву» воду, пийте «живу».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-LxfHp97Nxc
Зверніть увагу
Ні в якому разі не беріться за електроди, якщо апарат включений, не занурюйте пальці в воду під час його роботи і тримайте прилад поза досяжністю дітей.
Корисна порада
Електроди можна зробити вугільні або вугільно-кремніві. Вугільно-кремніві електроди додатково збагачують воду кремнієм.
Про цілющі властивості живої та мертвої води стало відомо з давніх часів. Така вода допомагає при лікуванні деяких захворювань і покращує стан людського організму в цілому. Для отримання живої і мертвої води сучасні люди використовують спеціальний саморобний апарат.

Отримання живої та мертвої води

В даний час для отримання цілющої води зовсім необов'язково шукати якісь гірські джерела та водоймища. Її цілком можна отримати за допомогою електролізу звичайної водопровідної води в домашніх умовах. З хімічної точки зору, жива вода володіє лужними властивостями і тому вона чудово загоює рани. А мертва вода є унікальним дезінфікуючим засобом, оскільки містить кислоти. При проходженні через звичайну воду електричний струм повністю змінює її структуру. Відповідно, після обробки струмом вода розділяється на дві фракції. Кожна володіє певними цілющими властивостями. Зазвичай рекомендується використовувати живу і мертву воду в поєднанні для досягнення максимального результату.

Апарат живої та мертвої води своїми руками

У продажу без зусиль можна знайти спеціальні апарати для отримання активованої води. Але такий прилад можна виготовити і самостійно. Для цього потрібно взяти звичайну скляну банку з кришкою і закріпити на ній електроди за допомогою гайок і гвинтів. Один з електродів буде катодом, а другий анодом. На позитивному електроді відбудеться виділення мертвої води. Це значить, що на аноді потрібно закріпити мішечок з щільної тканини. Для таких цілей ідеально підходить бязь. Головне, щоб через тканину нормально проходило повітря. Довжина електродів для півлітрової банки не повинна перевищувати 100 мм. Як електроди можна використовувати листову нержавійку. Деякі навіть використовують алюмінієві електроди для отримання зарядженої води. Вони повинні бути закріплені на кришці з використанням спеціальної ізолюючої прокладки. Для приготування активованої води буде потрібно залити рідину в матерчатий мішечок і зміцнити його на позитивному електроді. Потім він вставляється в банку з водою. Потрібно враховувати, що вода в банку не повинна доходити до краю. Зазвичай на приготування живої води йде не більше десяти хвилин. Потім з банки витягуються електроди і в окрему ємність виливається мертва вода зі спеціального мішечка Розливати воду слід дуже акуратно, щоб не змішати отримані фракції. Для отримання активованої води можна використовувати і конструкцію без матерчатого мішечка. Тоді потрібно дві окремі ємності з окремими краями. Забезпечити електричний контакт між двома ємностями можна буде при використанні ватного джгута, замотаного в марлю.