Як покласти гроші на телефон через інтернет. Покласти гроші на телефон онлайн.

Мобільний телефон давно вже перестав бути дивиною - для кожного з нас він є пристроєм, за допомогою якого ми пов'язані з рештою світу. Сучасний темп життя змушує цінувати кожну хвилину, тому витрачати їх на те, щоб поповнювати баланс телефону в салонах стільникового зв'язку або через платіжні термінали, не хочеться. По-перше, для цього треба вийти на вулицю, а, по-друге, в деяких платіжних терміналах комісія за поповнення балансу досягає вже 10%. Краще покласти гроші на телефон через інтернет.
Інструкція
1
Інтернетом сьогодні користується вже майже 40% населення країни. Тому цей спосіб заощадити час і гроші доступний практично кожному другому. Якщо комп'ютер з підключеним інтернетом коштує у вас вдома або на роботі, то скористайтеся плодами технічного прогресу і покладіть гроші на телефон в режимі online.
2
Тим, у кого є карта банку і підключена послуга інтернет-банкінгу, для того, щоб поповнити баланс, достатньо зайти в особистий кабінет і вибрати в меню надаваних послуг пункт «Мобільний зв'язок». Ви перейдете в операції по рахунку, де виберіть номер рахунку, з якого потрібно зняти гроші, вкажіть оператора, номер вашого телефону і потрібну суму. Цей запис можна запам'ятати як шаблон і наступного разу вибравши його зі списку, вказати тільки суму, яку ви хочете перерахувати. Комісія за поповнення балансу не стягується.
3
За мобільний телефон можна заплатити і електронними грошима. Для цього спочатку вам необхідно завести інтернет гаманець і покласти на нього якусь суму, яку ви потім будете переводити на рахунок свого мобільного телефону. Для цього можна скористатися такими платіжними системами, як Вебмані, Яндекс.деньги або Ківі-гаманець. Готівкою ці гаманці можна поповнити через систему платіжних терміналів, банкомати або банківською картою. Принцип перерахування той же: переходите в меню «Послуги», вибираєте пункт «Мобільний зв'язок», вказуєте оператора, номер телефону і суму переказу. Комісію за переказ з вас також не візьмуть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o41m1DG77IU
Корисна порада
На багатьох сайтах - обмінниках електронних грошей реалізована послуга поповнення балансу мобільного телефону, але за це стягується невеликий відсоток, тому краще перераховувати гроші безпосередньо на сайті платіжної системи.