Як підняти швидкість інтернету.

Проводячи в свій будинок інтернет, не всі замислюються про швидкість підключення. Як правило, багато хто вибирає один з тарифів з низькою вартістю. Через деякий час стає очевидно, що інтернет працює повільно, а подивитися відео онлайн або швидко завантажити фільм просто неможливо.
Інструкція
1
Перш за все, слід розуміти, що швидкість інтернет-з'єднання залежить виключно від вашого інтернет-провайдера і вибраного вами тарифного плану. Приміром, якщо тариф обмежений швидкість ю в 512мб/с, то ніякі хитрування не допоможуть вам підвищити швидкість . Єдиний варіант - змінити тариф на інший.
2
Багато провайдерів дозволяють змінити тариф на своєму сайті, а деякі вимагає для зміни тарифу з'явитися в офіс. Зателефонуйте в службу технічної підтримай провайдера і уточніть про способи зміни тарифного плану.
3
Зміна тарифного плану разом із збільшенням швидкості інтернету спричинить і додаткові витрати - чим вище швидкість інтернету, тим більше ціна, яку вам доведеться щомісяця платити. Будьте готові до цього, якщо бажаєте отримати високошвидкісний інтернет.
4
Вибираючи тарифний план, зверніть увагу на обмеження трафіку - деякі тарифні плани припускають автоматичне зниження швидкості після перевищення певного порога переданої та прийнятої інформації.
Зверніть увагу
Якщо у вас дуже старий і повільний комп'ютер - це може бути причиною того, що інтернет-сторінки відкриваються повільно. Також, деякі Wi-Fi роутери обмежують швидкість інтернету.
Корисна порада
Якщо ваш провайдер не пропонує тарифних планів з потрібною вам швидкістю інтернет-з'єднання, пошукайте іншого провайдера.