Як підключити жорсткий диск до телевізора.

DVD-плеєри поступово відходять у минуле, поступаючись місцем медіапрогравачам і телевізорам з USB-інтерфейсом. Дійсно, навіщо збирати купи дисків в той час, коли можна все фільми тримати на жорсткому диску, підключеному до телевізору.
Інструкція
1
Жорсткий диск може бути як самостійним пристроєм, що має кабель для підключення до USB, так і комплектуючої частиною комп'ютера або ноутбука. І якщо в першому випадку вам не знадобиться для підключення до телевізору ніяких додаткових пристосувань, то в другому доведеться придбати зовнішній корпус для жорсткого диска. Такі корпусу продаються в комп'ютерних магазинах і допомагають підключити будь жорсткий диск до комп'ютера, телевізору, музичного центру і іншій техніці.
2
Якщо ваш телевізор не оснащений USB інтерфейсом, то це ще не означає, що ви не зможете підключити до нього жорсткий диск. Досить придбати медіаплеєр для відтворення мультимедійних файлів з будь-яких USB-пристроїв і використовувати його в якості перехідника між жорстким диском і телевізором. Деякі медіаплеєри мають вбудовані жорсткі диски або роз'єми для підключення таких дисків .
3
Отже, щоб підключити жорсткий диск до телевізору, з'єднайте пристрої USB-кабелем, а якщо телевізор не має USB роз'єму, то використовуйте як перехідника медіаплеєр, який підключається до телевізору по інтерфейсу HDMI або за допомогою композитного аудіо/відео кабелю.
Зверніть увагу
Деякі телевізори мають USB-роз'єм, але не відтворюють деякі мультимедійні формати. В таких випадках не обійтися без "всеядного" медіаплеєра.