Як поводитися на похоронах.

Найсумніше, що може трапитися з людиною - це смерть близьких і рідних. Найчастіше, всі ці декілька днів для них зливаються в один, наповнений скорботою і болем. Якщо ви вирішили підтримати своїх друзів або знайомих, у яких трапилося таке горе, і прийти висловити свої співчуття у день прощання, потрібно знати, як поводитися на похоронах .
Інструкція
1
Збираючись на похорон, надіньте темну, строгий одяг. Якщо ви - жінка, не зловживайте яскравим макіяжем і не забудьте носові хустки, напевно ви не зможете дивитися спокійно на горі близьких і друзів. Ніякої біжутерії на вас бути не повинно.
2
Підійдіть до членів сім'ї покійного і висловіть їм слова співчуття в спокійній і делікатній формі, не посилюйте ситуацію трагічним виразом на обличчі або словами, які зриваються на плач. Ви повинні зберігати суворе спокій. Якщо ви близький друг, можна мовчки обійняти когось із членів родини, потримати за руку, висловлюючи свою підтримку і готовність допомогти в їх горе.
3
В тому випадку, якщо ви не можете бути присутнім на церемонії, свої співчуття родичам висловіть письмово, навіть якщо дізналися про трагічну подію немає від них. Не можна висловлювати співчуття допомогою телефонного дзвінка.
4
Під час підготовки до прощання і самого прощання вимкніть всі свої мобільні телефони. Якщо ви чекаєте соковитого і важливого дзвінка, встановіть на телефоні в режим «Без звуку» з вібрацією, ви завжди зможете вийти, перш ніж зняти трубку або передзвонити. Намагайтеся менше рухатися і не порушуйте зайвими розмовами траурну тишу. У залі, де знаходиться труна з покійним, повинні бути вимкнені і радіо і телевізор.
5
Якщо під час церемонії прощання ви хочете сказати теплі слова про померлого, то постарайтеся вкластися в кілька пропозицій. Прощаючись, просто постійте трохи біля труни, а квіти, які ви принесли йому, спровадите на могилу.
6
Повторний візит після похорону нанесіть через кілька днів, висловіть своє співчуття, при можливості, надайте практичну допомогу.