Як добре виглядати на роботі.

На робочому місці ми проводимо від 8 до 12 годин свого часу - практично весь день. В цей час ми спілкуємося з колегами, ведемо переговори, укладаємо угоди, проводимо семінари і робимо звіти. І успішність ділових зустрічей в чому залежить саме від зовнішнього вигляду людини, від його вміння не тільки правильно, красиво і по справі говорити, а й подати себе.
Інструкція
1
Стиль - діловий, офіційний. Це значить, що в пошані повинні бути костюми. Чоловікам обов'язково потрібно стежити за відповідністю краватки костюму і сорочці. Дамам необов'язково носити брюки - елегантні костюми є і з спідницею. Класичне поєднання «білий верх - чорний низ» ще нікого ніколи не підводило, але якщо ви дозволите собі відступити від нього, надівши світло-ліловий блузку або сорочку пастельних тонів, це теж буде вигідно виглядати. Жінки можуть одягти і плаття, якщо виріз на грудях не надто великий, а довжина - до коліна або трохи вище. І обов'язково - колготи, незалежно від пори року і місця.
2
Взуття. Перше і найголовніше тут правило - взуття повинна бути чистою. В міжсезоння не полінуйтеся принести на роботу другу взуття та перевзуватися в красиві легкі черевики або туфлі: ногам легко і людям пріятно.Любітельніцам високих каблуків і шпильок, напевно, краще стримати свій запал і на роботі надягати просто витончені туфлі «човники» на невисокому каблучку.
3
Не переборщити з аксесуарами. Не потрібно надягати на себе всі золоті прикраси, які у вас тільки є. Витончені сережки, тонка ланцюжок на шиї або ниточка бус, одне кільце (якщо ви замужем) - цього буде цілком достатньо. А от гарні стильні годинники підуть на користь іміджу і жінок, і чоловіків. Красивий ремінь також викличе повагу колег.
4
Правила гігієни для офісу ніхто не відміняв. Вранці прийміть душ, вимийте волосся. Якщо у вас довге волосся, укладіть їх в красиву зачіску, особливо якщо збираєтеся на важливу зустріч або нараду. Слідкуйте за руками. Манікюр потрібно робити не тільки жінкам, а й чоловікам, тому що багато хто кидає перший погляд саме на руки. Дівчатам не слід зловживати макіяжем, яскраво-червоні помаду і лак залиште для вечірок після роботи. І не душітесь дуже сильно, у кого-то ваші духи, що розкриваються все новими і новими нотками, можуть викликати алергію і нежить.
5
Слідкуйте за собою і своєю поведінкою. Красива постава, навіть коли набираєте текст на комп'ютері, ввічлива усмішка, вітання колегам, коли приходите на роботу, вміння похвалити і підтримати також важливі на роботі . Добре виглядати - це не тільки одягатися стильно і красиво, це ще й добре ставитися до оточуючих вас людям. Не обговорюйте особисті питання голосно, при сторонніх і вже тим більше по службовому телефону. Не брешуть про колег навіть з найбільш обізнаним співробітником, а якщо комусь потрібна допомога або підказка, допоможіть і підтримайте.
Корисна порада
Пам'ятайте, що на роботі ви щодня перебуваєте під прицілом десятків очей, що оцінюють ваш зовнішній вигляд і поведінку. І якщо ви дійсно вважаєте себе хорошим працівником, цінним співробітником і діловим людиною, ваш зовнішній вигляд і манера поведінки ніколи не викличуть нарікань з боку начальства або колег.