Як знищити тарганів будинку.

Ці неприємні повзучі створення набридають багатьом. Біда, якщо не виходить вивести їх зі свого житла. Розмноживши і створивши незліченні полчища, нахабний прусак може стати господарем у вашій оселі. Потрібно знати, як позбутися тарганів.

Щоб знищити тарганів, необхідно скористатися побутовою хімією. Це спеціальні препарати групи інсектицидів, наприклад дихлофос. Працювати з ними треба обережно, попередньо прочитавши інструкцію, що додається. Коли розпилює засіб, балончик потрібно тримати строго вертикально, головкою вгору, на відстані 30 сантиметрів від поверхні, яку потрібно обробити. Зберігають інсектициди в темному місці при прохолодній температурі. Якщо в будинку є маленькі діти, слід заховати кошти подалі і бажано закрити на ключ.

Перед обробкою приміщення слід підготуватися: надіти марлеву маску, щільні рукавички, халат і косинку. Необхідно стежити за тим, щоб розпорошується аерозоль не потрапив в очі.

Заздалегідь винесіть з кімнати посуд, продукти, квіти в горщиках. Не забувайте про домашніх тварин. Акваріум можна не виносити, але обов'язково закрити його склом. Під час обробки в кімнаті не повинно бути нікого, крім вас. Особливо небезпечні інсектициди жінкам в положенні, дітям і тим, хто хворий хронічними захворюваннями.

Є також кошти від тарганів у формі гелю. Їх використовувати зручніше і не треба ніякої попередньої підготовки, гель слід просто нанести по периметру кімнати і чекати результату. Але існує небезпека, що маленькі діти або домашні тварини можуть спробувати розкладений гель.