Як збільшити працездатність.

Щоранку всі ми поспішаємо на роботу. У нас є чіткий план, відзначені завдання, які необхідно виконати. Ми приходимо в свої кабінети і офіси в чудовому настрої, але через пару годин від колишнього ентузіазму не залишається і сліду. Втома заковує в свої ланцюга, увагу втрачається і несподіваною гостею в кабінет входить неуважність.
Інструкція
1
Чітко визначайте необхідні завдання на день. Не звалювати на себе купу питань і проблем в надії, що разом їх вирішите. Хапаючись за велику кількість справ, ви ризикуєте швидко перегоріти, тоді як дві-три задачі за день цілком реально виконати.
2
Відкрийте вікно і провітріть приміщення. Приплив свіжого повітря освіжить і думки.
3
Зробіть невелику розминку. Неголосно включите легку мелодію, пройдіться по кабінету, зробіть нахили і повороти голови, розімніть кисті рук.
4
Змініть зоровий об'єкт. Якщо ви кілька годин напружено вдивлялися в екран комп'ютера, погляньте за вікно. Подивіться на картину на стіні, фотографію близьких людей, та хоча б картинки в журналі. Тільки не захоплюйтеся.
5
Випийте чашку легкого підбадьорливого кави або чаю. Якщо це вже не перша чашка за день, краще все-таки зупинитися на чаї - у ньому теж міститься необхідна організму доза кофеїну. Серед різних сортів віддайте перевагу зелений або трав'яний, але при підвищеному тиску зловживати ним не варто. Перекусіть фруктами або горіхами, з'їжте йогурт або банан - вони прекрасно відновлюють сили і заряджають організм енергією. Навіть склянку теплої води додасть вам бадьорості.
6
Постарайтеся висипатися. Тому що як би ми не мріяли, що організм звикне до нового розпорядку дня, одного разу він все одно візьме своє. І ви будете позіхати весь день.
7
Приймайте полівітаміни, особливо на стику сезонів. Так ви не будете страждати від нестачі необхідних кислот і мінералів, а заодно і профілактику багатьох захворювань проведете.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fk2VValhO-k
Корисна порада
А головне - намагайтеся бути доброзичливим і привітним. Тільки позитивний настрій на роботу дасть нові сили і прожене втому геть.