Як отримати енергію.

Величезна кількість стресів, пов'язаних з роботою, надшвидким ритмом міського життя, звичайними побутовими негараздами висмоктують з людини останні залишки сил. А що вдома? Інтернет і телебачення блокують нашу активність, перетворюючи в пасивних глядачів, забирають час і енергію , які ми б могли витратити на корисніші речі. Як уникнути повного виснаження і навчитися відновлюватися?
Інструкція
1
Займіться йогою, танцями або, наприклад, фітнесом. Якщо ви думаєте, що фізичних навантажень при сильному психічному перевтомі краще уникати - помиляєтеся. Грамотне переключення з емоційних навантажень на фізичні допоможе вам утримувати баланс сил і енергії. Тільки обов'язково займайтеся фізичними вправами під керівництвом - зверніться до досвідченого інструктора - фахівець правильним чином скоректує курс ваших занять і точно розподілить навантаження.
2
Заведіть домашнього улюбленця. Найкраще, якщо це буде собака. Неквапливі прогулянки перед сном, свіже повітря допоможуть вам відновити сили, зібратися з думками, сприятимуть здоровому сну. Крім того, тварина - це постійне джерело позитивних емоцій.
3
Візьміть собі за правило хоча б раз на тиждень відвідувати лазню, виїжджати за місто, йти на півгодини раніше з роботи, ходити босоніж по землі (влітку, зрозуміло), ходити в кіно, балувати себе обновками і речами, які ви давно збиралися придбати, але завжди відкладали.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1IOmqoODdyY
Зверніть увагу
Помилково думати, що алкоголь допомагає відновити сили і відпочити. Навпаки, зловживання алкоголем відніме у вашого організму ще більше енергії, ніж багатогодинна важка робота.
Корисна порада
Психологи радять хоча б раз на тиждень не ночувати вдома і періодично робити нехай найпростішу перестановку меблів у квартирі - спробуйте!
В езотериці існує безліч способів отримання енергії від Землі , Сонця, Космосу, дерев та ін. Вважається, що стихії можуть не тільки відновити сили людини, а й дати йому нові здібності. Спробуйте застосувати вправи, що дозволяють отримати енергію від Землі .
Інструкція
1
Спочатку необхідно вибрати правильне місце, тихе і спокійне, де ви будете абсолютно одні. Сядьте на землю в тіні зі схрещеними ногами і покладіть руки на коліна. З'єднайте разом вказівний і великий пальці на обох руках. Потім витягніть руки таким чином, щоб середні, безіменні пальці і мізинці обох рук торкалися землі. Робіть повільні глибокі вдихи. Зосередьте свої думки на те, що енергія землі при вдиху активно проникає через кінчики пальців в ваше тіло, а при видиху формується в енергію.
2
Сядьте на землю так, щоб було зручно сидіти тривалий час. Закрийте очі і подумки уявіть, що ви вросли в землю, злилися з нею в єдине ціле, як би стали її продовженням. Розслабтеся, будьте врівноважені і спокійні. Думайте про те, що ніщо і ніхто не здатне потривожити ваш спокій. Ваше тіло в сукупності з землею єдине і захищене від усіх можливих проявів хвороб, пригнічуючи їх своєю силою. Ваше тіло наповнюється міцної витривалою і спокійною енергією.
3
Станьте прямо, поставивши ноги на ширині плечей і злегка зігнувши їх в колінах. Закрийте очі і ледь помітно присідайте вгору-вниз, вгору-вниз, подумки входячи в Землю. Уявіть, що енергія ваших стоп зливається з енергією Землі . Зосередьтеся на цьому відчутті обміну енергіями.
4
Станьте прямо і закрийте очі. Уявіть, що ваші стопи - це два великих кулі, наполовину закопані в землю. Під час глибокого вдиху думайте про потік енергії, проникаючому в ваше тіло крізь кулі, котрі пов'язують вас із Землею. Затримайте дихання, щоб енергія рівномірно розподілилася по тілу. При видиху - часткова віддача. Таким чином, під час вправ з отримання енергії від Землі використовуються дві техніки: стоячи - через стопи і сидячи - через хребет.
Корисна порада
Багато в чому успіх при виконанні цих вправ залежить від сили вашої уяви. Тому не можна сковуватися і зажиматься (як фізично, так і психологічно). Розкріпачитеся, розслабтеся, і тоді ви неодмінно відчуєте ефективність вироблених вами дій.