Як навчитися робити сальто будинку. сальто будинку відео.

Сальто - один з найефектніших трюків в акробатиці. Для того, щоб навчитися виконувати його в домашніх умовах, необхідна хороша фізична підготовка і правильний алгоритм тренувань.
Інструкція
1
Для того, щоб успішно виконувати сальто, необхідно мати гнучке і натреноване тіло. Тому перш ніж приступати до виконання цього трюку фахівці радять зміцнити м'язи за допомогою традиційних видів спорту, таких як гімнастика або плавання.
2
Як тільки м'язи знайдуть потрібний тонус, можна починати вчитися перекидатися. Але не в повітрі, а для початку на мате. Це необхідно для того, щоб тіло запам'ятало механізм дії, а також необхідні групи м'язів досить добре розігрілися.
3
Для того, щоб зробити правильний перекид, необхідно звести ноги разом, руки виставити вперед, зігнути голову в шиї і зробити перекид вперед. Робіть цю вправу плавно, без ривків, інакше можна розтягнути зв'язки або пошкодити хребці.
4
Після того, як перекид вперед у вас виходитиме без сучка і задирки, можна спробувати кувиркнуться в повітрі. Для цього необхідно взяти кілька матів, покласти їх один на одного і слідувати наступним алгоритмом: розбіг, підстрибніть перед матом і зробіть став вже звичним перекид вперед, але тільки в повітрі. Намагайтеся, щоб приземлення відбулося на ноги.
5
Сальто-складна вправа, зробити його з першого разу фактично неможливо. Чим більше ви будете тренуватися, тим швидше навчитеся правильно групуватися і зміщувати центр ваги для того, щоб сальто виходило ідеально!
6
Якщо при тренуваннях у вас виникли складності, то можна звернутися до професійних тренерів з гімнастики або паркуру - вони допоможуть побачити помилки і дадуть рекомендації, як навчитися виконувати цей трюк самостійно!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qkp1kAIV2og
Зверніть увагу
1. Сальто - травмонебезпечний трюк. При безграмотному виконанні він може закінчиться важкими травмами черепа і хребта. Саме тому при його виконанні так важливо дотримуватися техніки безопасності.2. Перед початком виконання сальто необхідно ретельно розігріти м'язи!