Як розмітити жорсткий диск. Як Розметов диски в моєму комп'ютері.

Ви придбали новий жорсткий диск і встановили його в свій комп'ютер. Тепер потрібно підготувати його до роботи. Визначитися, на скільки частин розділити диск овое простір, скільки відвести під систему, а скільки під зберігання даних.
Вам знадобиться
  • Права адміністратора або члена групи "Адміністратори".
Інструкція
1
Після того, як операційна система виявить новий диск і встановить для нього драйвери потрібно буде його ініціалізувати. Тільки після цього можна буде створити на ньому і відформатувати один або кілька розділів. Для цього потрібно відкрити консоль "Керування комп'ютером" .Для цього натисніть «Пуск» -> «Налаштування» -> «Панель управління» -> «Адміністрування» -> «Керування комп'ютером» .Або клацніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск» і виберіть в меню рядок «Управління»; У лівій частині вікна «Сховище» виберіть «Управління диск ами» .Консоль «Управління диск ами »так само можна запустити, ввівши diskmgmt.msc в поле« Виконати ... », меню« Пуск ».
2
Тепер має запуститися «Майстер ініціалізації і перетворення диск ов». Натискаємо «Далі», «Далі», після появи напису «Робота майстра ініціалізації і перетворення успішно завершена» натискаємо «Готово».
3
Якщо все пройшло успішно, то у вікні «Управління диск ами» («Керування комп'ютером» -> «Сховище» -> «Управління диск ами» ) з'явитися новий диск з позначкою «Не розподілений». Клацаємо по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо «Створити розділ ...». Запуститься «Майстер створення розділів», натискаємо «Далі».
4
У наступному вікні вибираємо тип створюваного розділу - Основний або Логічний (за замовчуванням обраний Основний розділ), «Далі» .На одному фізичному диск е можна створити кілька розділів, але основних не більше чотирьох . У додатковому розділі можна створити один або декілька логічних диск ів. Основною відрізняється від додаткового тим, що основний розділ може використовуватися для запуску операційної системи, а логічний - ні. Розділ, на якому розміщуються файли операційної системи, позначається і називається активним. Активним може бути тільки один розділ.
5
Вибираємо розмір створюваного розділу (за замовчуванням встановлений максимально можливий розмір). Якщо ви збираєтеся створити на цьому жорсткому диск е декілька розділів, то необхідно заздалегідь продумати який обсяг, ви хочете відвести під кожен створюваний розділ і ввести його в цьому вікні.
6
Вибираємо букву диск а. Нею може бути будь-яка буква латинського алфавіту, незадіяна ще для позначення іншого диск а чи розділу.
7
Задаємо параметри форматування (тип файлової системи (за замовчуванням NTFS), розмір кластера (раджу залишити «За замовчуванням»), мітка тому, чи застосувати швидке форматування і стиснення файлів і папок) завершуючи вибір натискаємо кнопку «Далі».
8
Перед завершенням роботи «Майстра створення розділів» буде показано вікно що містить зведення обраних нами параметрів. Якщо все відповідає зробленому вибору, натискаємо «Готово».
9
Після завершення форматування позначка «Не розподілений» зміниться на «виправити». Тепер можна створити ще розділи або приступити до роботи з уже створеним.
Зверніть увагу
При установці жорсткого диска дотримуйтесь техніку безопасності.Еслі ви не впевнені в змінюваних вами настройках, то або залиште за умовчанням, або зверніться до фахівця.