Як взяти відпустку.

Пора пакувати валізи, адже скоро відпустку . Ви чесно заслужили його сумлінною працею. Отчего же так часто він стає джерелом конфлікту між працівником і роботодавцем. Що потрібно знати, щоб захистити свої права, і яка ваша відповідальність?
Інструкція
1
Порядок, за яким надається відпустку працівнику, чітко прописаний в Трудовому кодексі РФ. Кожен працівник, який пропрацював на підприємстві 6 місяців, має право на відпустку . Він надається за весь відпустку ной рік, вирахування якого починається з дати прийому на роботу. Після того, як в 2010 році Росія приєдналася до міжнародної Конвенції №132 «Про оплачувані відпустку ах», безперервна частина відпустку а (не менше 2-х тижнів) повинна бути надана до закінчення відпустку ного року. Приклад: відпустку ной рік працівника з 05.07.2010г по 04.07.2011р. Обов'язкові 2 тижні відпустку а повинні будуть надані працівникові до 04.07.2011р. Що залишилися невикористані дні - протягом півтора років після відпустку ного року, тобто до 04.01.2013г.
2
Щорічно до 15 грудня поточного року, на підприємстві складається графік відпустку ов на наступний календарний рік. При складанні графіка повинні бути враховані інтереси обох сторон.Одно з умов - рівномірність надання відпустку ов протягом року. Повне право вибору залишається тільки за тими працівниками, які мають пільги (наприклад, неповнолітні працівники, чоловік у період перебування дружини в декретній відпустку е, воїни - інтернаціоналісти та пр.) Як тільки графік відпустку ов затверджений керівником та погоджений з профспілкою, він вступає в дію і обов'язковий для виконання, як роботодавцем, так і працівником.
3
За 2 тижні до початку запланованого відпустку а вам повинні видати письмове повідомлення (це за умови, що в графіку визначена точна дата - число/місяць/рік). Якщо ж у графіку зазначено тільки місяць і рік, вам буде запропоновано написати власноручне заяву. Після того, як заяву (або повідомлення) буде підписана, фахівець з кадрів підготує наказ про надання відпустку а і записку-розрахунок. На підставі цих, підписаних керівником документів, вам буде нараховано відпустку ное винагороду. Воно повинно бути виплачено за 3 дні до початку відпустку а. У тому випадку, якщо гроші з якоїсь причини не виплачені, ви вправі відмовитися від відпустку а.
4
Природно, графік відпустку ов - це не догма. Виникають ситуації, коли відпустку необхідно перенести. В цьому випадку пишеться заява з проханням змінити вам період надання чергового відпустку а з зазначенням причини. Якщо причина буде визнана поважної а заява підписана, в графік відпустку ов будуть внесені зміни.