Як отримати гроші в грі.

Онлайн-ігри з поширенням широкосмугового доступу в Інтернет отримали широку популярність, і вона продовжує зростати з кожним днем. Кількість популярних онлайн-ігор обчислюється тисячами, а число користувачів найбільш відомих з них - мільйонами людей. Багато ігор дозволяють використовувати реальні гроші для допомоги своєму персонажу: покупки тих чи інших предметів, одягу, зброї, поліпшення характеристик і отримання інших бонусів до ігрового процесу. Однак деякі ігри дозволяють не тільки витратити, але й отримати гроші в грі.

Правилам деяких онлайн-ігор подібні операції суперечать (в цьому випадку будьте обережні, інакше ваш персонаж, на розвиток якого було витрачено багато часу, сил і навіть грошей, можуть забанити), в інших випадках вони цілком легальні і навіть заохочуються творцями гри для зміцнення інтересу до ігрового процесу.

  1. WoW - офіційно операції за реальні гроші заборонені, проте продаж ігрових артефактів, ресурсів і прокачування персонажів за гроші існують. Правда, спроби заробляти реальні гроші в WoW чреваті ризиком не тільки санкцій з боку адміністрації, а й негативного ставлення інших гравців.
  2. Lineage 2 - не менш популярний онлайн-проект, також дає потенційну можливість заробити реальні гроші, продаючи добре прокачаних і екіпірованих персонажів. Ігрові грошові знаки також легко конвертуються в долари або рублі.
  3. Популярна браузерна гра MyLands дозволяє цілком легально конвертувати отримані в грі ресурси в WebMoney. Щоб отримати таку можливість необхідно мати оплачений аккаунт в грі. В цьому випадку за допомогою ігрового ресурсу «чорні перли» можна як оплачувати продовження аккаунта, так і купувати титульні знаки WebMoney через передбачений в грі інтерфейс.
  4. Щоб отримати гроші в грі скористайтеся послугами однієї з численних онлайн-бірж (наприклад, http ://www.gamelot.ru/), що дозволяють купити і продати персонажів, ігрові предмети і ресурси різноманітних ігрових проектів.

При укладенні домовленостей і здійсненні операцій по передачі ігрових ресурсів за реальні гроші будьте уважні: у цій сфері діє безліч шахраїв, а одержати яку-небудь юридичний захист у разі обману практично неможливо.