Як поміняти труби.

З часом сталеві труби приходять в непридатність. Внутрішня стінка роз'їдається іржею, утворюються свищі. Розуміти, що такі труби підлягають монтажу. Величезною популярністю на будівельному ринку користуються пластикові (поліпропіленові труби ). Вони вважаються дуже надійними, система монтажу проста і доступна кожному. З чого ж почати заміну труб?
Вам знадобиться
  • Дриль, перфоратор, болгарка, вимірювальний інструмент, поліпропіленові труби, муфти з внутрішньої і зовнішньої різьбою, трійники, паяльник, ножик для різання, зачищення, мішки для будівельного сміття
Інструкція
1
Якщо у вас немає вхідного крана, то необхідно викликати сантехніка для його установки. Як тільки кран встановлений і перекрито водопостачання, можна приступати. Природно починати необхідно з демонтажу старої конструкції. Для спрощення даної задачі скористайтеся болгаркою, дотримуючись усіх правил техніки безпеки. Якщо ви вирішите заховати майбутні труби в стіні, то доведеться попрацювати перфоратором з прямим долотом.
2
Складіть схему вашого майбутнього водогону. Визначтеся з точним розміщенням кранів, лічильників, виконайте завмер довжини конструкції, підрахуйте кількість беруть участь з'єднувальних елементів. Поліпропіленові труби нарізають на необхідні відрізки за допомогою спеціального ножа. З виконання всіх перерахованих вище дій можна приступати до пайки фрагментів конструкції.
3
Поліпропіленові труби з'єднуються шляхом нагрівання, використовують для цих цілей спеціальний паяльник. Пайка здійснюється невеликими ланками, відрізок за відрізком. Після завершення пайки труб, встановіть змішувач, фільтри очистки, вимірювальні прилади та інші передбачені проектом елементи.
4
Після того як вся конструкція водопроводу зібрана, необхідно перевірити її на працездатність і герметичність з'єднань. Для початку відкрийте вхідний кран, а потім кран змішувача. Як правило, з'єднання виходять надійними і хвилювань з приводу течі не повинно бути місця.
Корисна порада
Для гарячої води найкраще використовувати армовані поліпропіленові труби, які необхідно зачищати від фольги перед пайкою.