Як зробити перегородку з гіпсокартону.

Вам набридла стара планування або виникла необхідність перепланування? Рішення такого на перший погляд глобального питання не таке вже нездійсненне. Як правило, він вирішується шляхом установки звичайної перегородки, яка розділяє приміщення на дві кімнати. Для монтажу внутрішніх стінок або перегородок служить будівельний матеріал, званий гіпсокартон та спеціальні металеві профілі.
Вам знадобиться
  • - металевий профіль
  • - гипсокартоновиє листи
  • - канцелярський ніж
  • - вимірювальний і електричний інструмент
  • - саморізи
  • - дюбеля
  • - шпаклівка
  • - армована стрічка
Інструкція
1
Монтуємо каркас з металевих профілів. Починають роботи з розмітки майбутньої перегородки. Робиться це спочатку на підлозі, потім за допомогою схилу переносяться на стелю. Далі, згідно з розміткою приступають до монтажу самих направляючих, фіксуючи дюбелями з кроком в 1 м. В верхні і нижні направляючі через 60 см закріплюють стоячние профілі, за допомогою шурупів або спеціального просекателя.
2
Після складання каркаса приступаємо до обшивки листами гіпсокартону. За допомогою канцелярського ножа, на рівній поверхні необхідно розрізати листи до потрібних розмірів, спочатку надрізаючи зовнішній та внутрішній гіпсовий шар. Потім на рівній поверхні гіпсовий шар переламується, а зовнішній картон прорізається. Отримана кромка обробляється рубанком. Гіпсові листи закріплюються саморізами з кроком 25см, при цьому необхідно вкручувати саморіз під прямим кутом і заглиблювати як мінімум на 1 мм.
3
І так перегородка готова, завершальний етап будівництва полягає в закладенні стиків, обробки внутрішніх і зовнішніх кутів і місць фіксації гипсокартонових аркушів. Існує два види обробки стиків: за допомогою армованої стрічки (краю кромки попередньо знімаються під кутом в 45 градусів) і без її використання (краю кромки знімаються на 22,5 градуса). Обробка кутів проводитися за допомогою кутових профілів, які встановлюються на попередньо зашпакльовану поверхню. Сліди фіксації в гипсокартоновиє аркуші маскуються звичайної шпаклівкою.
Корисна порада
Металевий профілі можуть бути змонтовані в подвійній каркас, який утворює всередині себе простір, в яке можна благополучно заховати інженерні комунікації.