Як скопіювати диск на комп'ютер.

Щоб створити резервну копію диска , потрібно його куди-небудь скопіювати, і жорсткий диск вашого комп'ютера цілком підійде для цієї мети. Залежно від змісту диска і подальшого використання копії, можна порекомендувати різні способи копіювання.
Інструкція
1
DVD-диск містить фільм: Зайдіть в провіднику на цей диск, виділіть всі папки в кореневому каталозі і скопіюйте їх у папку на жорсткому диску, яку ви намітили для зберігання його копії. Копіювати можна як перетягуванням виділених даних в нову папку, так і вибравши команду «Копіювати» в контекстному меню, що відкривається після натискання правої кнопки миші на виділених об'єктах. Після чого, виберіть папку на жорсткому диску, знову відкрийте контекстне меню і виберіть команду «Вставити». Дочекайтеся закінчення процесу копірованія.Еслі ви збираєтеся конвертувати фільм в який-небудь інший формат (avi, mkv і т.п.), то можна обійтися і без попереднього копіювання на жорсткий диск, просто вкажіть програмі-конвертеру ваш DVD-диск як джерело даних для конвертування. В процесі конвертації файл-результат буде записаний на жорсткий диск.
2
Диск, що містить змішані дані (фотографії, документи тощо.). Як і в першому випадку, достатньо відкрити диск в провіднику і вибравши всі файли і папки скопіювати на жорсткий диск.
3
Якщо диск містить дистрибутив (файли встановлення) якого-небудь програмного забезпечення (наприклад, ігри), то доцільно зробити, так званий, образ диска . Це можна зробити за допомогою таких програм, як Nero Burning ROM, CDBurner, Daemon Tools. Надалі для використання образу, в загальному випадку, його доведеться монтувати на віртуальний CD/DVD-ROM.
Цифрові оптичні диски DVD міцно увійшли в життя людства, практично витіснивши з ринку оптичних носіїв CD- диски . Сьогодні на DVD поширюються фільми, музика, дистрибутиви і інформація багатьох інших типів. До недоліків DVD відноситься неможливість зчитування інформації навіть при невеликих фізичних пошкодженнях поверхні. Тому більшість користувачів вважають за краще переписати DVD-диск на комп'ютер після його покупки для створення резервної копії містяться на ньому даних.
Вам знадобиться
  • - привід DVD;
  • - програма Nero Burning ROM.
Інструкція
1
Вставте DVD-диск в привід. Натисніть кнопку управління лотком приводу. Дочекайтеся висування лотка. Покладіть на лоток DVD-диск. Засуньте лоток, злегка посунувши його всередину пристрою, або ще раз натиснувши кнопку керування.
2
Запустіть програму Nero Burning ROM. Після запуску буде автоматично відкритий діалог створення нового проекту. Закрийте його, натиснувши кнопку «Скасувати».
3
Відкрийте вікно копіювання доріжок з оптичних носіїв. Натисніть кнопку F9 або послідовно виберіть в головному меню додатка пункти «Додатково» і «Зберегти доріжки».
4
Вкажіть пристрій, в якому знаходиться DVD-диск, який необхідно переписати на комп'ютер. У списку пристроїв діалогу «Вибрати диск» виділіть рядок, відповідну приводу, в який був поміщений диск. Натисніть кнопку OK.
5
Налаштуйте параметри збереження даних з диска. У списку, позначеному як «Список доріжок», виберіть трек, який повинен бути збережений на жорсткий диск. На більшості DVD з фільмами і дистрибутиви, як правило, присутні всього одна дорожка.Виберіте формат файлу створюваного образу DVD диска. У випадаючому списку «Формат вих. файлів »встановіть поточним елемент« Файл образу ISO (* .iso) ». Визначте ім'я файлу і директорію для його збереження. Натисніть на кнопку «Обзор», розташовану праворуч від списку, що випадає «Шлях». Перейдіть в потрібний каталог. Введіть ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти» .Натисніть на кнопку "Опції". Внизу діалогу буде відображена область з додатковими елементами управління. У випадаючому списку «Швидкість читання» даної області виберіть елемент «Максимум».
6
Перепишіть DVD диск на комп'ютер. Натисніть кнопку «Перехід» у вікні «Зберегти доріжки». Дочекайтеся закінчення процесу копіювання інформації. Процес може тривати досить довго. Час копіювання залежить від максимальної швидкості читання приводу і об'єму даних на диску. Інформація щодо ходу процесу копіювання буде відображатися в діалозі «Прогрес».