Як вирощувати печериці.

Печериці культивуються в Європі з сімнадцятого століття. Бурхливий розвиток грибної промисловості почалося в середині дев'ятнадцятого століття, і сьогодні печериця двухспоровий є одним з найбільш поширених у світі видів грибів. Він ідеально підходить для промислового вирощування.

Завдяки тому, що печериця культивується в штучних умовах, його м'якоть не містить шкідливих речовин і може вживатися в їжу без усякого ризику для здоров'я. Печериці містять величезну кількість поживних речовин, необхідних для людського організму. Догляд за цим видом грибів не відрізняється складністю, тому при бажанні ви зможете вирощувати печериці навіть у домашніх умовах.

  1. Найзручніше займатися вирощуванням шампіньйонів в спеціальних плоских ящиках, які розміщують в закритому приміщенні (це необхідно для того щоб створити сприятливі і стабільні умови для росту міцелію). Ящик для вирощування печериць можна виготовити із звичайних дерев'яних дощок, але перед закладкою компосту кожен ящик необхідно ретельно продезінфікувати.
  2. Ящики заповнюються компостом і піддаються процедурі пастеризації. Для цього необхідно залишити їх в приміщенні з хорошою вентиляцією і стабільною температурою. Температуру в приміщенні підвищують до максимуму, щоб цвілеві гриби в компості загинули. Після цього температуру в приміщенні слід знизити до 27 градусів і посіяти міцелій в ящики. Вологість повітря весь цей час необхідно підтримувати на рівні 90-95%. Не забувайте час від часу вентилювати приміщення.
  3. Через два тижні грибниці проростає, після чого можна засипати компост покривним грунтом, а ящики перенести в основне приміщення (добре освітлене і тепле). Температура в приміщенні повинна підтримуватися на рівні 13-15С. Якщо ні освітленого приміщення - печериці можна вирощувати навіть в затемнених кімнатах, в цьому випадку ящики можна ставити один на одного.
  4. Якщо ви плануєте вирощувати печериці на грядках, ви повинні пам'ятати про те, що при цьому способі вирощування існує загроза зараження компосту бактеріями та шкідниками. Справа в тому, що інфекція легко поширюється з вогнища по всій грядці. З іншого боку, вирощування грибів на грядці дозволяє заощадити кошти, які довелося б витратити на ємності для компосту, контейнери та стелажі.