Як паяти поліпропіленові труби. Як паяти пластикові труби.

Новації в системі пластикової продукції - поліпропіленові труби . Завдяки своїм унікальним характеристикам і зручністю в монтажі, отримали масове застосування. Поліпропіленові труби паяють за допомогою спеціального паяльніка.Для якісної і надійної конструкції трубопроводу необхідно дотримуватися точної технології процесу пайки:
Вам знадобиться
  • Поліпропіленові труби, куточки, повороти, паяльник для труб, зачистка для армованих труб, ніж для розрізання, вимірювальний інструмент.
Інструкція
1
Складіть детальну схему. Необхідно точно прорахувати, де розміщуватимуться крани, фільтри та інші елементи вашої конструкції.
2
Зберіть паяльний інструмент і поставте його на ніжки. За допомогою спеціального ножа поліпропіленова труба розрізається на відрізки потрібної довжини. Збірка починається з невеликих елементів, які згодом сформують все конструкцію.
3
Паяльний інструмент має спеціальні насадки різного розміру, куди вставляється фитинг і труба. Як тільки ви визначилися з розміром, можна приступати до пайки. Нагрівання фитинга і труби виробляєте рівномірно, тримаючи з'єднуються частини строго горизонтально. Час нагріву для кожного діаметра індивідуально.
4
Після прогріву вставте фитинг в трубу. В цьому процесі важливо стежити не заплавилася Чи труба. Перевірити це дуже легко, достатньо просто дмухнути в трубу. Набагато складніше збирати вертикальні конструкції, для надійності краще звернутися до допомоги сторонньої особи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SOY7JTFRO0I
Корисна порада
Якщо використовується армована поліпропіленова труба, то перед пайкою необхідно провести зачистку від фольги спеціальним інструментом.