Як малювати профіль.

Щоб намалювати профіль людини, треба спочатку підготувати основу у вигляді прямокутника. Після цього в заготовку вписуються різні частини обличчя. Орієнтиром при цьому служать осьові лінії прямокутника.
Вам знадобиться
  • Папір, олівець
Інструкція
1
Намалюйте прямокутник, висота якого більше ширини на 1/8. Розділіть його на чотири рівних між собою сектора. Ліва сторона прямокутника буде формувати лицьову частину профілю, права сторона - потиличну частину.
2
Починайте на лівій стороні прямокутника малювати ніс. Він повинен виступати з прямокутника і розташовуватися трохи нижче серединної горизонтальної лінії, але вихідна точка розміщується злегка вище центральної осі. Висоту носа робіть рівній висоті підборіддя, при необхідності пізніше зробите корекцію.
3
Проведіть вигнуту лінію нижньої частини губ, підборіддя і щелепної частини. Горизонтальна лінія носа повинна повністю збігтися з останньою точкою щелепної лінії. Вона розташовується приблизно на? нижче горизонтальної серединної осі.
4
Намалюйте потилицю і маківку. При цьому вигнуті лінії повинні стикатися з центрами верхньої сторони прямокутника і його правого боку. Позначте приблизну лінію росту волосся. Намалюйте чубок і решту волосся. Дозволяється виходити за межі прямокутника.
5
Прорисуйте вилиці, враховуючи горизонтальну лінію, яка проходить через ямочку на підборідді. Позначте точку сходження низу вуха і лінії щелепи. В цьому допоможе горизонтальна лінія, що пронизує нижній край носа.
6
Трохи вище горизонтальної осьової лінії намалюйте очі.
Зверніть увагу
Профілі чоловіків і жінок розрізняються. У чоловіків часто зустрічається поглиблення на лобі; брови виступають досить сильно; ніс є крупнішим, але рівним, підборіддя різко окреслений. У жінок же підставу перенісся найчастіше заглиблене, закруглення між носом і ротом досить помітно, а губи більш повні, ніж у чоловіків.
Корисна порада
Звертайте особливу увагу на кут нахилу лобової частини, брів, верхньої та нижньої зони носа.