Як зробити змійку.

Дуже багато хто пам'ятає з дитинства цікаву головоломку «Змійка», придуману винахідником Ерне Рубік. Вона складається з ряду трикутників, які можуть обертатися відносно один одного. Зробити таку головоломку дуже просто.
Вам знадобиться
  • Матеріал для ліплення, який застигає при дії високих температур (пластика).
  • Довга міцна циліндрична гумка.
Інструкція
1
виліпити з пластики брусок довгою 24 см. Поперечний перетин бруска повинно мати форму квадрата зі стороною в 2 см. Зробіть по всій довжині бруска розмітку, розділивши його на 12 рівних відрізків (по 2 см кожен).
2
По діагоналі перерізу бруска розділіть його на дві рівні частини. Виходять дві прямокутні призми (зі сторонами 2, 2 і 4 см відповідно, і довгою 24 см). Потім обидві призми розріжте по заздалегідь зробленим оцінкам, як розрізають ковбасу. Має вийти 24 однакові призми.
3
У кожній призмі проробіть по два отвори в бічних сторонах під прямим кутом до них. Отвори повинні з'єднуватися всередині призми, але не виходити назовні. Пам'ятайте, що в ці отвори повинна пройти гумка, з'єднує деталі.
4
Запечіть отримані призми в духовці при температурі не вище 130 градусів і не довше 30 хвилин.
5
Після того як призми охолонуть, прикрасьте їх і з'єднайте їх між собою гумкою. Гумку закріпіть на кінцях. Насолоджуйтесь отриманої іграшкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rkMljeLMMps
Зверніть увагу
Якщо сторона квадрата перевищуватиме 2,5 сантиметра, гумка може не витримати тривалого напруження, тому краще не робити змійку занадто великий.
Корисна порада
Можна використовувати кольоровий пластик, тоді необхідно зробити кілька однакових брусків (за кількістю квітів змійки).