Як збільшити бас. програма для увіліченіем баса.

Баси (нижній діапазон звучання в музиці) іноді необхідно посилити. Це можна зробити за допомогою еквалайзера, який є у більшості комп'ютерних плеєрів, що програють музику. Якщо ж необхідно змінити саму звукову доріжку, слід використовувати спеціальні комп'ютерні програми, такі як Sound Forge 7.0.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з сучасною операційною системою. Доступ в Інтернет.
Інструкція
1
Якщо у вас її немає, скачайте програму Sound Forge 7.0 з інтернету, де її можна знайти у відкритому доступі. Ця програма має безліч функцій для роботи зі звуковими доріжками та їх зміною.
2
Після скачування відкрийте програму і додайте звуковий файл, який необхідно редагувати. Файл можна додати перетягуванням в програму.
3
Натисніть на Меню і виберете Процес, далі Еквалайзер, далі Графічний. Виберіть 10-смуговий еквалайзер. Перед вами висвітиться еквалайзер (програма, що дозволяє міняти амплітуду сигналу в певних частотах).
4
Перша смужка еквалайзера відповідає низьким частотам, тобто басам. На цій смужці розташований движок, пересуньте його вгору і баси посиляться.
5
Збережіть змінений файл під новим ім'ям.
Зверніть увагу
Не слід занадто сильно збільшувати бас, оскільки композиція звучатиме ненатурально. Бас необхідний для «фарбування» музики, додання їй більшої колоритності. Крім того радикальне редагування може порушити гармонію всього музичного твору. Пам'ятайте, що всі басові ноти є комплексними звуковими хвилями, що містять в собі цілий ряд більш високих нот.
Корисна порада
Щоб не збільшувати баси «вглухую», натисніть перегляд. Під час програвання композиції можна також міняти рівень баса, щоб вибрати найбільш оптимальне звучання для звукової доріжки.